fbpx

Програма для автоматизації ювелірного магазину

programma-dlya-avtomatizatsii-yuvelirnogo-magazina

Торгівля ювелірними виробами, як інші сфери комерційної діяльності, вимагає оптимізації бізнес-процесів. Тому в даній статті ми розглянемо, яка існує програма для автоматизації ювелірного магазину.

Прикладне рішення допоможе підвищити контрольованість роботи, поліпшити функціонування торговельних точок і приймати оптимальні управлінські рішення. Використовуючи програмний продукт Ви знизите ймовірність непередбачених витрат, а також підвищите прибуток.

Далі докладно опишемо конфігурацію, її функціональні можливості та чим вона буде корисна для Вас

1С:Підприємство Ювелірний магазин для України

Спеціалізований галузевий продукт призначений для автоматизації підприємств, які займаються торгівлею ювелірних виробів. Оптимізувати діяльність можна як одиночних торгових точок, так і мережі. Конфігурація дає можливість автоматизувати облік запасів продукції на місцях зберігання і фінансів в касах підприємств.

Програма для автоматизації ювелірного магазину дозволяє вести облік продукції за такими параметрами:

 • Проба;
 • Розмір;
 • Гемологічний опис;
 • Виробник.

Користуючись прикладним рішенням можна здійснювати прийом виробів на комісію, облік товару в торговому залі. Передбачено механізм автоматичного формування короткого і повного найменування, при цьому використовуються додаткові властивості продукції.

Під час прийому ювелірних виробів можна формувати нові номенклатури. За допомогою програми для автоматизації ювелірного магазину опису товарів створюються швидко, а ціни формуються автоматично, якщо вказується вартість за грам.

При необхідності доступний спосіб роботи за ордерною схемою. Для контролю руху товарів реєструються переміщення продукції між магазинами, внутрішніми складами та загальними складами організації. Інтерфейс конфігурації зручний і зрозумілий, прийом товарів здійснюється легко та коректно. Доступна можливість перегляду розбіжностей в журналах документів.

Програмний продукт дозволяє створювати систему ціноутворення, яка застосовується до торгової мережі. Що стосується націнки, то здійснюється контроль максимальних і мінімальних значень, встановлюються правила її формування. Передбачена можливість управляти акціями – різні знижки, використання дисконтних карт і т.д.

У прикладному рішенні можна вести облік декількох магазинів. Кожен з них відноситься до певного підприємства, в якості такого можуть бути юридичні або фізичні особи.

Щоб контролювати роботу ювелірного магазину в програмі доступна актуальна інформація про залишки продукції на складах контрольних точок мережі, статистика чеків, при цьому їх деталізовано до хвилини. Також в конфігурації передбачений облік робочого часу співробітників і контроль своєчасної обробки документів.

1С:Підприємство Ювелірний магазин – інструмент оптимізації діяльності підприємства

Програма для автоматизації ювелірного магазину дозволяє проводити різну аналітику для прийняття оптимальних управлінських рішень на різних рівнях. Також програмний продукт передбачає роботу з торгівельним і технологічним устаткуванням. Використання даної системи дасть можливість підвищити ефективність і продуктивність роботи.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит