fbpx

Програма для обліку клієнтів

programma-dlya-ucheta-klientov

Системи автоматизації – необхідний інструмент для розвитку бізнесу. Програма для обліку клієнтів сприяє оптимізації процесу продажів. Тому сьогодні ми розглянемо, яке існує програмне забезпечення розроблене для цих цілей, існує одна оптимальна система або їх кілька.

Інформація про клієнтів, що міститься в програмних продуктах, допомагає краще проводити продажі. Контактна інформація дозволяє швидко зв’язатися з покупцем, запропонувати продукт і описати всі його переваги. Також в системі відображається історія повідомлень, що дає можливість оцінювати взаємини, просування по продажам, що необхідно доопрацювати.

Програма для обліку клієнтів сприяє організації робочого процесу. Дані зберігаються в базі і завжди доступні. Тому співробітник може швидко відшукати необхідну інформацію, промоніторити завдання, їх виконання. Таким чином зростає прибутковість і продуктивність діяльності.

Яка існує програма для обліку клієнтів?

Почнемо з того, що найкращою системи не існує. У багатьох реалізована підсистема CRM, яка дозволяє проводити облік клієнтів. У всіх же системах автоматизації є довідник контрагентів, що зберігає різну інформацію про них. Вибір конфігурації залежить від потреб бізнесу, а також його масштабів. Тому ми опишемо кілька прикладних рішень, які можуть оптимізувати діяльність підприємства.

BAS Малий бізнес

Підходить для невеликих підприємств. Дозволяє контролювати взаємини з клієнтами. У базі зберігається контактна інформація покупців, фіксуються всі події при взаємодії з ними. Таким чином програма сприяє оптимізації діяльності, при цьому вона не перевантажена зайвою функціоналом.

BAS Управління торгівлею

Підходить для підприємств середнього бізнесу. За допомогою програми можна проводити аналіз ефективності роботи з клієнтами. Зберігається вся інформація про роботу з покупцями, є планування і постановка задач. Система має більше функціональних можливостей у порівнянні з попередньою і трохи складніше.

BAS Управління холдингом

Прикладне рішення CRM-класу. Розроблено для автоматизації декількох підприємств. Дозволяє моніторити стан підприємства і приймати оптимальні управлінські рішення. Доступні різні показники для аналізу діяльності.

BAS Комплексне управління підприємством

Програмний продукт призначений для великих підприємств. За допомогою системи проводиться управління всіма процесами продажів. Для кожного виконавця формується завдання, після чого відслідковується його виконання і проводиться аналіз.

BAS ERP

Система розроблена для автоматизації великих виробничих підприємств. Програма фіксує всю інформацію про взаємодію з клієнтами. За допомогою конфігурації автоматизується не тільки стадія продажів, але і процес підготовки до реалізації. Доступний аналіз роботи менеджерів, що дозволяє оперативно змінювати стратегію і досягати оптимальних результатів.

Програма для обліку клієнтів – інструмент оптимізації діяльності

Ми описали програмні продукти, які підходять для різних підприємств. З їх допомогою контролюється і оптимізується взаємодія з клієнтами. Системи фіксують всю необхідну інформацію про контрагентів, а також дозволяють проводити аналіз діяльності. Вибір конфігурації залежить від масштабів організації і її потреб.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання і допоможемо вибрати оптимальну програму для Вас!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит