fbpx

Супер програма для фітнес-клубу

Программа для фитнес-клуба

На сьогоднішній день спорт і здоровий спосіб життя в моді. Тому спортивно-оздоровчі організації користуються величезною популярністю. Але як і будь-який вид бізнесу, Ваш –   вимагає організованої роботи. Допомогти в цьому може програма для фітнес-клубу. Вона дозволяє автоматизувати базові операції, такі як:

 • покупка абонемента;
 • складання графіка тренувань;
 • аналіз діяльності організації.

Яка користь від програми для фітнес-клубу?

Кожна організація надає певні послуги. Від їх якості залежить Ваш дохід. Система дозволяє налагодити роботу персоналу, скоротити час обробки запитів і підвищити продуктивність. За допомогою програми для фітнес-клубу співробітники можуть оформляти абонементи, призупиняти їх та закривати.

Забезпечення дозволяє користувачеві проводити запис відвідувачів. Доступно ведення бази клієнтів з фотографіями, інформацією про відвідуваність, активними абонементами. Також зберігаються дані про відвідування, клубних картах. Це дозволяє вести статистику і аналіз відвідуваності.

Програма для фітнес-клубів допомагає у роботі і тренеру. З її допомогою він може планувати індивідуальні та групові заняття. Стежити за відвідуваністю клієнтів і аналізувати свою діяльність.

Як програма для фітнес-клубів допомагає власникові та керуючому?

За допомогою системи власник може моніторити кошти та керувати ними. Для аналізу роботи доступна статистика відвідувань і продажів. Забезпечення також дозволяє отримувати дані про всі аспекти діяльності організації. Програма для фітнес-клубу допомагає власникові планувати роботу підприємства.

Керуючому забезпечення допомагає контролювати завантаженість персоналу. Система дає можливість відстежувати кількість відвідувань, отримувати аналітичну звітність. Програма для фітнес-клубів дає можливість управляти продажами і закупівлями.

Яку програму для фітнес-клубів вибрати?

З огляду на всі завдання, що стоять перед оздоровчими організаціями і необхідність їх автоматизації, ми можемо порекомендувати систему 1С:Підприємство Фітнес клуб. Забезпечення дозволяє керувати всіма аспектами Вашого бізнесу. Єдине – програма не передбачає можливість ведення податкового і бухгалтерського обліку. З цією метою Ви можете використовувати 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Резюмуємо

Спортивно-оздоровчі заклади зараз популярні. Для організації та поліпшення бізнесу необхідно автоматизувати його діяльність. Програма 1С:Підприємство Фітнес клуб допоможе Вам підвищити ефективність підприємства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит