fbpx

Переваги та недоліки програми 1С:Підприємство

программа 1с плюсы и минусы

Для оптимальної роботи необхідно знати переваги та недоліки програми 1С:Підприємство. Забезпечення користується популярністю, часто впроваджується в різні компанії. З його допомогою ведеться податковий та бухгалтерський облік. Також конфігурації дозволяють отримувати звітність для контролю і управління підприємством.

Одним з виняткових властивостей системи є набір інструментів, які можуть задовольнити потреби безлічі підприємств. Типові конфігурації розробляються з урахуванням різних бізнес процесів і можуть використовуватися в багатьох сферах діяльності.

Тим не менш, як і будь-яка система, дане забезпечення не бездоганна. У статті ми розглянемо переваги і недоліки програми 1С:Підприємство. Це допоможе Вам краще зрозуміти продукт, а також як його використовувати з максимальною ефективністю на підприємстві.

Недоліки програми 1С:Підприємство

 • Регулярне оновлення. Стосується конфігурацій і рідко – самої платформи 1С:Підприємство. Здебільшого це допомагає працювати, оскільки змінюється законодавство, а оновлення дозволяють вести свою діяльність відповідно до нього. Це мінус, з тієї причини, що іноді модернізація – тривалий процес і робота компанії може тимчасово зупинитися;
 • Обмеженість функціоналу. На жаль, одинична система, часто, не може задовольнити всі потреби. Тому доводиться встановлювати декілька рішень;
 • Відсутність багатьох галузевих продуктів. На сьогодні розробники зробили універсальний продукт, що підходить для всіх видів бізнесу, але деяким підприємства необхідно впроваджувати і розробляти спеціалізовані документи, довідники, звіти, що досить затратно.
 • Безліч обслуговуючих компаній. Дуже складно вибрати кваліфіковану супроводжуючу компанію, яка надавала б якісну і оперативну підтримку.
 • Платні послуги програмістів при впровадженні 1С:Підприємства, але індивідуальний підхід і отриманий результат виправдають вкладені кошти.
 • Наявність багів в оновленні. Іноді розробники можуть допускати помилки в функціоналі, що впливає на ефективність роботи в програмі.

Переваги програми 1С:Підприємство

 • Велика кількість персоналу, що може працювати на підприємствах з впровадженими конфігураціями;
 • Комплексна і швидка підтримка користувачів. При купівлі товару, Ви отримуєте договір по інформаційно-технологічному супроводі. Завдяки йому доступні консультації фахівців, методичні посібники. Це допомагає впоратися з труднощами, що можуть виникати в роботі з рішеннями;
 • При необхідності, можна створювати і допрацьовувати індивідуальні проекти. Кожна компанія має свої специфічні завдання. Програмні продукти дозволяють вести діяльність з їх урахуванням;
 • Об’єктно-орієнтована мова. Фахівці 1С:Підприємство розробили допоміжні інструменти, що спрощує роботу з конфігураціями;
 • Відкритість програмних продуктів. Це дозволяє спеціалізованим програмістам змінювати або дописувати код для своїх потреб;
 • Єдина технологічна платформа. Забезпечує високу стандартизацію розробки, масштабованість проектів і швидке впровадження сучасних технологій в прикладні рішення.

Робимо висновок

Ми описали переваги і недоліки програми 1С:Підприємство. І можемо сказати, що це одна з кращих систем автоматизації бізнесу. Вона дозволяє задовольняти потреби Вашого бізнесу і підвищувати його ефективність. Звичайно, є проблеми, але конфігурації доопрацьовуються, фахівці усувають помилки, щоб Ваша робота була простою, зручною та ефективною.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит