fbpx

Програма для АЗС на платформі 1С:Підприємство

программа 1с для азс

Програма 1С:Підприємство для АЗС – необхідний інструмент організації діяльності Вашого підприємства.

Система володіє функціоналом, що допоможе контролювати закупівлі, продажі, персонал та інші аспекти бізнесу. Завдяки забезпеченню формуються звіти, що допомагають приймати управлінські рішення.

Програма 1С:Підприємство для АЗС допомагає контролювати не тільки продаж сировини, а й різних товарів, якщо на станції є магазин або кафе.

Також зараз на автозаправних станціях надаються послуги мийки та обслуговування автомобілів. Система дозволяє створити єдину базу для обліку всіх даних. Це спростить роботу, підвищить її ефективність і контрольованість.

Основні завдання, які повинна вирішувати програма 1С:Підприємство для АЗС:

 • Ведення обліку нафтопродуктів;
 • Контроль закупівель і продажів;
 • Формування звітності;
 • Швидке отримання необхідної інформації;
 • Управління мережею підприємств.

Ваші потреби задовольнить система Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини. Розглянемо її детальніше.

Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини

Основа рішення – платформа 1С:Підприємство. Дозволяє автоматизувати всі необхідні бізнес-процеси. Програма для АЗС дає можливість управляти складом, відстежувати нафтопродукти і запчастини.

За допомогою системи Ви можете контролювати закупівлі та продажі. Забезпечення підходить для роботи на різному торговому обладнанні. Підтримується готівковий і безготівкові способи оплати.

Рішення дозволяє оформляти необхідну документацію. Ви зможете отримувати дані про всі аспекти діяльності та оптимізувати її.

Важливо! Програма для АЗС працює тільки на основі типової конфігурації 1С:Підприємство. Наприклад, Ви можете встановити 1С:Підприємство Бухгалтерія і потім впровадити Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини. Це дозволить управляти заправною станцією і вести бухгалтерський облік.

Програма 1С:Підприємство для АЗС має широкі можливості

Система допоможе Вам вести облік, формувати звітність і управляти підприємством. Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини – забезпечення, що допоможе підвищити ефективність підприємства та вирішити необхідні завдання.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит