fbpx

Програми 1С:Підприємство для сервісного центру

1с для сервисного центра

Ви вирішили автоматизувати свій бізнес, але не знаєте, яку програму 1С:Підприємство вибрати для сервісного центру? У статті ми відповімо на це питання, розглянемо які системи допоможуть вирішити Ваші завдання та які їх основні функціональні можливості.

Сьогодні безліч підприємців впроваджують програмне забезпечення на свої підприємства. І це не дивно, адже автоматизація бізнес-процесів сприяє скороченню збитків і підвищенню продуктивності діяльності. Зростає контрольованість роботи, внаслідок чого, трудові ресурси використовуються раціонально та ефективно.

Багато хто з нас стикався, наприклад, з необхідністю банального ремонту мобільного телефону. І як користувачам нам хочеться, щоб найближчий сервісний центр працював безперебійно та якісно. Звичайно, левова частка успіху залежить від співробітників, які займаються ремонтом. А якісне програмне забезпечення дозволить Вам регулювати діяльність центру, реалізовувати кадрову політику та наймати професіоналів.

Які існують програми 1С:Підприємство для сервісного центру?

1С:Підприємство Управління торговим підприємством

Функціонал системи передбачає можливість ведення обліку декількох установ. Можна створити спільний інформаційний простір для всіх організацій або окрему базу для кожної.

Програмне забезпечення дозволяє контролювати і планувати продажі, а також керувати внутрішніми замовленнями та замовленнями покупців. В системі відображаються всі етапи, які проходить замовлення. Менеджер має можливість в будь-який час подивитися як виконується завдання, відстежувати відносини з клієнтами і постачальниками, проводити оцінку продуктивності та надійності взаємодій з контрагентами.

За допомогою конфігурації Ви можете управляти закупівлями. Передбачено планування запасів, аналіз потреби в них, формування графіків поставок і платежів. Система дозволяє відстежувати стан запасів, проводити оцінювання їх вартості.

Функціональні можливості забезпечення передбачають управління персоналом та розрахунок заробітної плати. База зберігає інформацію про співробітників на всіх етапах: прийом на роботу, службові переміщення на підприємстві, відпустки та звільнення. На основі цих даних формується різна звітність для аналізу кадрового складу.

Також програма дозволяє управляти грошовими потоками, вести бухгалтерський та податковий облік відповідно до законодавства.

1С:Підприємство Управління невеликою фірмою

Функціонал забезпечення дозволяє:

 • Зберігати дані про діяльність в єдиній базі;
 • Управляти продажами та закупівлями;
 • Контролювати запаси та склад;
 • Відстежувати виконання замовлень і надання послуг;
 • Контролювати фінанси;
 • Керувати персоналом і розраховувати зарплату;
 • Формувати аналітичні звіти.

Програма фіксує інформацію про клієнтів, хронологію взаємодій з контрагентами – вихідні, вхідні дзвінки, листи і т.д. У розрізі надання послуг, система дозволяє планувати і контролювати виконання замовлень. Формується акт виконаних робіт для фіксації виконання завдань.

Конфігурація дозволяє реалізувати кадрову політику організації. Ви можете оформляти прийом співробітників на роботу, фіксувати службові переміщення та звільнення працівників.

Система має наступні переваги:

 • Висока контрольованість діяльності;
 • Автоматизація рутинних процесів – дозволяє підвищити продуктивність роботи;
 • Широкі можливості для планування;
 • Не має потреби розбиратися в податковому та бухгалтерському обліку. Конфігурація володіє необхідними опціями для даної звітності. Щоб вести повний бухгалтерський облік передбачена інтеграція з 1С:Підприємство Бухгалтерія.
 • Можливість моніторити стан організації з будь-якої точки земної кулі.

Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини

Програмне забезпечення підійде для сервісних центрів, що займаються ремонтом машин. Функціонал системи дає можливість управляти складськими запасами, проводити продаж автозапчастин, ремонтні роботи, а також контролювати взаєморозрахунки з контрагентами.

Використовуючи програму Ви можете швидко оформляти відповідну документацію. Як для керівника доступна можливість відстежувати стан організації. У будь-який момент Ви отримуєте необхідну інформацію для прийняття управлінських рішень.

Програми 1С:Підприємство для сервісного центру підвищать продуктивність діяльності

Вище ми описали програмні продукти, які зменшать збитки та підвищать ефективність організації. Ви зможете контролювати різні аспекти діяльності, приймати оптимальні управлінські рішення та працювати в рамках законодавства України. Дізнатися ціни та придбати дані системи автоматизації бізнесу можна у нас.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит