Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Програма для медичних установ України

У статті ми торкнемося питання чим корисні програми BAS для медичних установ, і яке забезпечення використовувати в Україні. Лікарні та поліклініки – організації зі складною структурою, управління ними трудомісткий та кропіткий процес. Без перебільшень, від злагодженості їх функціонування залежить життя людей. Організована робота різних відділів – запорука надання якісних послуг, запорука здоров’я пацієнтів.

Медичні установи повинні бути забезпечені якісними препаратами, технікою для діагностики та проведення операцій, матеріалами для різних процедур. Також необхідний інвентар, який дозволить дотримуватися санітарно-гігієнічних норм.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Під час надання медичних послуг формується різна документація, лікарняні листи, історії хвороб, рахунки і так далі. Всі вони повинні бути впорядковані та структуровані. Це дозволяє регулювати діяльність організації, вести її в рамках правового поля. З цією метою були розроблені системи автоматизації.

Розглянемо забезпечення, яке задовольнить потреби Вашої організації, незалежно від того, приватна вона чи державна.

BAS Медицина - конігурація для медичних установ

BAS Медицина – програмний продукт, призначений для автоматизації різних організацій, що надають медичну допомогу. Використовувати систему можна для оптимізації діяльності кількох установ. Вона дає можливість проводити облік матеріалів, ліків, товарів як в кількісному вираженні, так і за вартістю. Існують дві конфігурації продукту:

  • “BAS Медицина. Лікарня” – володіє повним набором інструментів системи;
  • “BAS Медицина. Поліклініка” – не передбачений кількісно-сумовий облік, функціонал стаціонару і приймального відділення.

В системі зберігається інформація про пацієнтів. По кожному фіксується контактна інформація, персональні дані, дані медичного страхування і т.д. Формуються електронні медичні картки.

За допомогою програмного забезпечення Ви формуєте графік роботи співробітників, кабінетів, обладнання. Відстежуєте проведені медичні процедури. Контролюєте які прилади використовувалися під час надання послуг.

Програма дозволяє автоматизувати облік аптеки медичного закладу. Відстежується рух товару, його надходження, зберігання, повернення. Реєструється розподіл продукції по відділеннях. Є можливість працювати з торговим обладнанням, таким як сканери штрих-кодів, термінали збору даних і т.д.

Система дозволяє управляти запасами в аптеці, кабінетах, відділеннях. Ви відстежуєте які потрібно провести закупівлі, чи придатні до експлуатації залишки товару. Можна налаштувати програму для контролю шлюбу під час вступу медикаментів. Доступний ABC / VEN-аналіз, що дає можливість оцінювати ефективність витрат.

У програмі не передбачена можливість ведення повноцінного бухгалтерського та податкового обліку. Для цього можна провести інтеграцію з “BAS Бухгалтерією”.

"BAS Медицина"

Докладніше про програму

BAS Медицина - інструмент автоматизації для медичних установ в Україні

Використання даного продукту дозволить Вам підвищити ефективність і продуктивність діяльності організації. Формується необхідна документація для обліку послуг, продажів лікарських засобів і медичних товарів в аптеці. Контролюється використання обладнання, матеріалів і препаратів.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання