fbpx

Програма 1С:Підприємство для логістів

программа 1с для логистов

Логістика – важливий аспект діяльності компанії. Не можна недооцінювати її значимість та нехтувати нею. Оскільки погано сплановані логістичні операції можуть спричинити за собою значні збитки. Простій продукції на складі навряд чи позитивно позначиться на фінансах підприємства. Що вже говорити про те, що невчасно відправлений або доставлений товар може просто втратити термін експлуатації.

Якщо в малих компаніях розрахувати всі витрати на доставку продукції, матеріалів ще можна вручну, то на великих підприємствах це буде важко. Даний процес може забрати багато часу. Також можуть допускатися помилки, які спричинять фінансові втрати.

Навіщо логісту використовувати програму 1С:Підприємство?

Сучасні тенденції розвитку бізнесу вимагають використання систем автоматизації. Оскільки це сприяє оптимізації процесів і зростання прибутку. Програма 1С:Підприємство для логіста може стати інструментом підвищення ефективності та продуктивності його діяльності.

Забезпечення дозволяє відстежувати закупівлі, продажі, відвантаження, розвантаження товарів. Контролюються складські запаси, стан транспорту. У розрізі виробництва передбачається можливість моніторити потреба в матеріалах, завдяки чому їх можна поповнювати економічно вигідно і в потрібний термін.

На ринку існує безліч програмного забезпечення, яким можна користуватися для організації роботи логістичний служби. Далі ми розглянемо продукти, які можуть бути Вам максимально корисними.

Які існують програми 1С:Підприємство для логістів?

1С:Підприємство WMS Логістика. Управління складом для України

Конфігурація спрямована на оптимізацію складських процесів, отримання та доставки товару. З її допомогою автоматизується 99% операцій, що підвищує швидкість виконання завдань і знижує кількість помилок. Використання програмного продукту дозволяє проводити активне управління складом. Відстежує кожен процес і етап роботи.

Під час прийому товару співробітники за допомогою терміналу збору даних (ТСД) сканують штрих-коди. Після чого система автоматично розподіляє продукцію в певну зону складу. Параметри розподілу можна задати вручну, наприклад, по вологості, температурі зберігання, терміну придатності, реалізації, виробнику і т.д.

У розрізі відвантаження товарів реалізовані наступні напрямки:

 • Покупцеві;
 • На інші склади;
 • Повернення постачальнику;
 • На виробництво.

Надалі формується маршрут доставки продукції, проводитися її сортування та контроль при завантаженні машини.

Повний функціонал даної конфігурації Ви можете дізнатися у нас на сайті.

Програма 1С:Підприємство для логіста – інструмент організації діяльності

Використовуючи системи автоматизації Ви оптимізуєте логістику підприємства. Що дозволить збільшити продуктивність діяльності та дохід. Програмні продукти дозволяють мінімізувати кількість помилок при плануванні, моніторити стан продукції, не допускати псування, що в свою чергу знижує збитки. Також Ви контролюєте всі процеси на підприємстві, отримуєте необхідну звітність, що дозволяє аналізувати ситуацію та приймати оптимальні управлінські рішення.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит