fbpx

Програма на основі 1С:Підприємство для автомагазину

programma-1s-dlya-avtomagazina

Оскільки безпосередньо прикладного рішення 1С:Підприємство для автомагазину немає, ми розглянемо альтернативну систему.

Даний вид комерційної діяльності, як і будь-який інший, потребує автоматизації. З її допомогою облік товарів, запасів, контроль продажів, закупівель та інших бізнес-процесів проводиться точніше та ефективніше. Використання програмного продукту дозволяє оптимізувати діяльність підприємства.

Система на основі 1С:Підприємство для автомагазину є інструментом підвищення продуктивності роботи. Зростає швидкість виконання завдань, що дозволяє вирішувати більшу їх кількість. Також конфігурація дає можливість уникнути непередбачених витрат. Вся робота ведеться в рамках поточного законодавства України, а тому ймовірність штрафів практично відсутня.

Яку програму використовувати на основі 1С:Підприємство для автомагазину?

На ринку існує багато різного програмного забезпечення. Ми рекомендуємо використовувати програми лінійки Альфа-Авто. Вони мають широкий спектр функціональних можливостей. Масштаб підприємства при цьому не має значення. Користуватися системами можуть як невеликі автосервіси, магазини автозапчастин, так і масштабні автосалони, а також офіційні дилери автомобільних марок.

Прикладні рішення розроблені на основі 1С:Підприємство, для автомагазину це можливість підвищити продуктивність діяльності. Оскільки доступні інструменти для якісної автоматизації бізнесу. Таким чином користуючись програмами Альфа-Авто Ви оптимізуєте кожен етап виконання роботи.

Як альтернативу 1С:Підприємство, для автомагазину рекомендуємо використовувати такі системи:

 • Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини;
 • Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини.

Розглянемо докладніше кожну з них.

Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини

Дозволяє автоматизувати діяльність підприємств, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею автомобілів, запчастин, ремонтними роботами. За допомогою програми оптимізуються всі основні бізнес-процеси, вся комерційна інформація надійно захищена. Також Ви отримуєте всі дані про поточний стан справ компанії.

Система дає можливість контролювати кількість товарів, відслідковувати його переміщення. Виконується калькуляція вартості ремонтних робіт, контроль їх виконання, запис на ремонт. У розрізі торгівлі проводиться аналіз потреб покупців, доступні різні варіанти установки цін. У програми зручний для касира інтерфейс.

За допомогою системи формуються замовлення постачальникам, здійснюється резервування продукції. Ви можете працювати з різним торгівельним і технологічним устаткуванням – фіскальні реєстратори, ваги, сканери штрих-кодів і т.д. Різна аналітична звітність дозволяє контролювати роботу підприємства та приймати оптимальні управлінські рішення.

Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини

Програмне забезпечення дає можливість оптимізувати роботу підприємства, що займається автобізнесом. Спектр функціональних можливостей менший, ніж у попередньої системи. Але вона цілком здатна задовольнити потреби компаній, що займаються роздрібною, оптовою торгівлею запчастин, а також ремонтами автомобілів.

За допомогою даної конфігурації Ви оптимізуєте роботу складу, зможете контролювати взаєморозрахунки з клієнтами та постачальниками. Програма передбачає формування необхідної документації, а також звітності. Таким чином операції виконуються коректно, а Ви володієте даними для прийняття найкращих управлінських рішень.

Альфа-Авто альтернатива 1С:Підприємство для автомагазину

Система автоматизації дає можливість оптимізувати діяльність Вашого підприємства. За допомогою конфігурації формується необхідна документація. Ви здійснюєте операції в рамках законодавства України, що дозволяє уникнути непередбачених витрат.

Якщо Вас цікавлять програмні продукти лінійок 1С:Підприємство та BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит