Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Проектування системи в рамках типового рішення BAS ERP

Компанія А4 надає послугу з проектування нових можливостей, що являє собою третій етап проекту впровадження ERP-системи. На цьому етапі розробники нашої компанії отримують опис бізнес-процесів і вимоги до системи, сформульовані аналітиками на етапі передпроектного дослідження.

Мета проектування BAS ERP

Мета проектування – описати доопрацювання системи, які вимагаються замовником, мовою, зрозумілою програмістам. Так як кожна вимога «прив’язана» до конкретного бізнес-процесу, то архітектору проекту, і згодом розробникам, легше орієнтуватися навіщо це потрібно. Якість проектування та подальшої розробки від цього дуже виграють.

Під час проектування може виявитися, що рішення, запропоноване аналітиком на етапі передпроектного дослідження, можна реалізувати іншим способом. Це також позитивно впливає якість готової системи. Якщо раніше узгоджені з фахівцями замовника рішення по реалізації змінилися, то на даному етапі аналітик може узгодити їх повторно. По готовому концептуальним проектом виконується розрахунок трудомісткості та вартості робіт. І на цьому етапі Ви, як замовник, можете відмовитися від несуттєвих задач.

Що собою являє концептуальний проект ERP?

Концептуальний проект – це документ, який в текстовому вигляді описує нові об’єкти системи або зміни існуючих. Наприклад, новий документ (вхідна форма), його друкована форма або звіт системи (вихідні форми), або опис алгоритму, який має виконати конфігурація. Сам документ написаний мовою, зрозумілою майбутньому користувачеві. Всі службові відомості залишаються всередині нашої корпоративної системи.

Хто виконує проектування?

Роль архітектора системи виконує кваліфікований розробник. В таких складних программах, як BAS ERP, це обов’язково висококваліфікований розробник з сертифікатами по платформі. Якщо система велика і доопрацювань багато, то проектування можуть виконувати 2 або 3 розробника. Але роль архітектора все одно необхідна.

Щоб не допустити надмірного проектування та додаткових програмних робіт, наявність у проектувальників сертифікатів по BAS ERP, нехай найпростіших, стає критичною.

У великих проектах, де обсяг розробки кілька людино-місяців, обов’язково. Якщо розробників більше одного, теж обов’язково. В інших випадках, навіть якщо замовник доопрацьовує систему силами свого ІТ-відділу, все одно краще мати опис змін типового продукту, ніж мати недокументовану систему. Наприклад, якщо зміниться склад Ваших співробітників.

BAS ERP

BAS ERP

Докладніше про програму

Якщо у Вас є питання, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання