Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Президент підписав закони про податкові зміни-2022 за проектом № 5600 та про ДіяСіті

2022 5600

Володимир Зеленський підписав закони, спрямовані на збільшення конкурентних умов та прозорості ринку. Також вони мають сприяти розвитку сфери IT та культури. Спрощуватимуться умови набуття українського громадянства для військових. Прийняті закони допоможуть зберегти природні ресурси та навколишнє середовище.

Крім цього, Президентом України був підписаний закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деякі законодавчі акти України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” № 1914-ІХ. Прийнято його було 30 листопада, Верховною Радою. Він широко відомий за назвою проект №5600.

Закон передбачає індексацію ставок деяких податків, зміну підходів до оподаткування ПДВ та акцизним податком тютюнових виробів та рідин для електронних сигарет, пива, а також рентною платою за користування надрами для видобутку руд заліза. Крім цього, встановлюється підвищення окремих ставок екологічного податку, запровадження мінімального податкового зобов’язання як податку з потенційно можливого мінімального доходу із земельної ділянки сільськогосподарського призначення, за винятком, зокрема, ділянок членів дачних та садівницьких кооперативів, сільгоспугідь громадян у межах населених пунктів, земель на окупованій території чи лінії розмежування на період проведення ООС.

Для великих платників податків проект означає обмеження перенесення негативного значення об’єкта оподаткування податком з прибутку підприємств минулих років.

Також було підписано Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки України” № 1946-ІХ. Його у Верховній Раді ухвалили 14 грудня.

Проект встановлює  особливі умови оподаткування резидентів “ДіяСіті”, а саме податок на прибуток можна сплачувати за такими критеріями – виходячи з принципів податку на виведений капітал, податок на доходи фізичних осіб з доходів фахівців резидентів “ДіяСіті” як оплата праці, винагорода за гіг-контрактом, авторської винагороди та переходу прав за ставкою 5%, за умови, що доходи спеціаліста за рік не перевищують 240 тис. євро. Документ передбачає гарантію певних умов оподаткування для резидентів ДіяСіті на 25 років.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання