Супровід системы 7.7

Система «1С: Підприємство» вже багато років широко використовується для ведення бухобліку організацій в різних сферах діяльності. Розробка програмних продуктів для «1С 7.7» почалася ще в 1999 році. Програма, яка відповідала всім вимогам і умовам законодавства свого часу, отримала велику популярність серед підприємств України. Але, починаючи з 2004 року, розробка нових прикладних рішень стала проводитися на базі сучасної високотехнологічної платформи «1С: Підприємство 8». У зв'язку з цим, з 2003 року перестали випускати оновлення для платформи «1С: Підприємство 7.7».

Незважаючи на появу нової версії програми, багато підприємств продовжують використовувати в своїй роботі «1С 7.7». У зв'язку з цим гостро постає питання про необхідність підтримки старої версії. «Група компаній А4» пропонує якісне інформаційне супроводження ( «1С ІТС»). Ми маємо багатий досвід в питаннях супроводу програми «1С: Бухгалтерія 7.7» і працюємо з клієнтами в цьому напрямку. Професіоналізм співробітників нашої компанії оцінили вже понад 500 українських підприємств.

Оновлення програм на базі «1С Підприємство 7.7», проводиться на платній основі в рамках ІТС.

Умови технологічного супроводу «1С: Бухгалтерія»
Крім якісного супроводу «1С 7.7» ми пропонуємо послугу максимально полегшити перехід на платформу «1С: Підприємство 8». Завдяки останнім розробкам, реалізованих на базі «1С: 8» і таким, що відповідає сучасним умовам ведення управлінського та бухгалтерського обліку, ви зможете значно підвищити ефективність роботи організації.

Головні переваги версії «1С: Бухгалтерія 8»:

реалізація нових можливостей на базі сучасної платформи;
вдосконалена методика обліку;
поява спеціальних функцій для ведення управлінського обліку;
зручний інтерфейс;
безкоштовний супровід при установці базової версії продукту;
легкість і доступність оновлення.
Апгрейд до нової версії
Спеціально для того, щоб полегшити перехід від «1С: Бухгалтерія 7.7» до «1С 8», ми надаємо нашим клієнтам 50% знижки на новий продукт.

Щоб більш детально ознайомитися з умовами апгрейда, пропонуємо вам зв'язатися з нашими фахівцями, зателефонувавши за номером (044) 393-41-07. У компанії «Група компаній А4» ви отримаєте грамотну консультацію, а ціни вас приємно здивують.

  •