fbpx

Супровід системи 7.7

обновления 1С

Система «1С:Підприємство» вже багато років широко використовується для ведення бухобліку організацій в різних сферах діяльності. Розробка програмних продуктів для «1С:Підприємство 7.7» почалася ще в 1999 році. Програма, яка відповідала всім вимогам і умовам законодавства свого часу, отримала велику популярність серед підприємств України. Але, починаючи з 2004 року, розробка нових прикладних рішень стала проводитися на базі сучасної високотехнологічної платформи «1С:Підприємство 8». У зв’язку з цим, з 2003 року перестали випускати оновлення для платформи «1С:Підприємство 7.7».

Незважаючи на появу нової версії програми, багато підприємств продовжують використовувати в своїй роботі «1С:Підприємство 7.7». У зв’язку з цим гостро постає питання про необхідність підтримки старої версії. «Група компаній А4» пропонує якісне інформаційне супроводження ( «1С:Підприємство ІТС»). Ми маємо багатий досвід в питаннях супроводу програми «1С:Підприємство Бухгалтерія 7.7» і працюємо з клієнтами в цьому напрямку. Професіоналізм співробітників нашої компанії оцінили вже понад 500 українських підприємств.

Оновлення програм на базі «1С:Підприємство 7.7», проводиться на платній основі в рамках ІТС.

Умови технологічного супроводу «1С:Підприємство Бухгалтерія»

Крім якісного супроводу «1С:Підприємство 7.7» ми пропонуємо послугу максимально полегшити перехід на платформу «1С:Підприємство 8». Завдяки останнім розробкам, реалізованих на базі «1С:Підприємство 8» і таким, що відповідає сучасним умовам ведення управлінського та бухгалтерського обліку, ви зможете значно підвищити ефективність роботи організації.

Головні переваги версії «1С:Підприємство Бухгалтерія 8»:

 • реалізація нових можливостей на базі сучасної платформи;
 • вдосконалена методика обліку;
 • поява спеціальних функцій для ведення управлінського обліку;
 • зручний інтерфейс;
 • безкоштовний супровід при установці базової версії продукту;
 • легкість і доступність оновлення.

Апгрейд до нової версії

Спеціально для того, щоб полегшити перехід від «1С:Підприємство Бухгалтерія 7.7» до «1С:Підприємство 8», ми надаємо нашим клієнтам 50% знижки на новий продукт.

Щоб більш детально ознайомитися з умовами апгрейда, пропонуємо вам зв’язатися з нашими фахівцями, зателефонувавши за номером (044) 393-41-07. У компанії «Група компаній А4» ви отримаєте грамотну консультацію, а ціни вас приємно здивують.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит