Cервіс «FREDO Звіт»

Подання звітності до контролюючих органів - невід'ємна частина ведення бухгалтерського обліку. Подаючи звіти традиційним «паперовим» способом, доводиться вистоювати черги, втрачаючи при цьому велику кількість часу. До того ж, нерідко, в документах часто припускаються помилок, які доводиться виправляти і проходити процедуру здачі звітів повторно.

Істотно заощадити час подання звіту, дозволяє його подача за допомогою електронної пошти. Згідно з чинним законодавством України, документи повинні шифруватися електронним цифровим підписом (ЕЦП). Саме тут приходить на допомогу сервіс сдачі електронної звітності «FREDO Звіт».

На допомогу бухгалтерам, компаніями-розробниками програмного забезпечення для обліку та звітності розроблений сервіс здачі електронної бухгалтерської звітності та обміну податковими документами, який являє собою програму «FREDO Звіт».

З електронною звітністю «FREDO Звіт» Ви будете мати можливість, безпосередньо з конфігурацій на платформі «1С:Підприємство»:

  • Сформувати регламентовану звітність в різні державні органи;
  • Перевірити заповнення (за допомогою вбудованих камеральних перевірок) і роздрукувати документи;
  • Зашифрувати і підписати документи електронним цифровим підписом;
  • Відправити звіти до контролюючих органів та отримати квитанцію про доставку звіту;
  • Здійснити обмін первинними документами з контрагентами;
  • Зберегти звіт на електронних носіях.

Так само, сервісом «Звіт» можуть скористатися всі користувачі ІТС, для яких допрацьовувалася програма «1С:Підприємство» під їх бізнес-процеси. При цьому сервіс «FREDO Звіт» буде включати в себе відповідні зміни і Вам не потрібно турбуватися про те, що сервіс не впорається з якимось Вашим специфічним звітом.

Відправка звітності до контролюючих органів

Безпосередньо перед відправкою, документи шифруються і підписуються електронним цифровим підписом (ЕЦП). У цей момент документ набуває юридичної сили (оригінал документа в електронному вигляді відповідає документа з мокрою печаткою).

Відправка звітності за допомогу сервісу «FREDO Звіт» в електронному вигляді з ЕЦП в контролюючі органи (ФСУ, ПФУ, ДССУ, ФСС) здійснюється через пряме з'єднання або за допомогою вбудованого поштового клієнта. Звіти доставляються безпосередньо на шлюз контролюючого органу, без проміжних серверів. Програма «FREDO Звіт» підтримує одночасну відправку кількох документів зазначеним одержувачам.

Також програма приймає квитанцію про доставку звіту, а також квитанції про результати обробки документа. З моменту отримання другої квитанції, звіт  вважається зданим.

Додаткові Функції

Як додатковий сервіс програма «FREDO Звіт» дозволяє перевірити стан платника ПДВ з бази платників ДФСУ і оцінку ризиків податкової перевірки.

Варіанти отримання ліцензійного сервісу «Звіт»

Види ліцензій «Звіт»
Ціна і термін ліцензії, грн.
1 місяць 12 місяців
Безкоштовно на час дії підписки ІТС для 1 юридичної або фізичної особи (підприємця)
+
+
Для користувачів базової версії
-
1200
1 додаткова юридична або фізична особа (підприємець)
102
1200

Якщо Вам потрібно навчитися користуватися сервісом «FREDO Звіт», ми зможемо надати навчання або консультування, яке може відбуватися як на території замовника, так і в офісі навчального центру нашої компанії, який розташований в місті Київ, за адресою вул. Деревлянська 8, оф.3, оф.6.