fbpx

Оптимізація програми з налаштуванням сервера і баз даних 1С: Підприємство

Оптимизация_баз_данных_1с

Рано чи пізно кожна компанія стикається з тим, що їй необхідна оптимізація 1С:Підприємство. Це програмне забезпечення сьогодні широко використовується практично у всіх сферах бізнесу – малого і середнього, у великих корпораціях. Зі збільшенням обсягу робіт, внесених даних та великої кількості виконуваних завдань виникає необхідність в оптимізації 1С:Підприємство 8.3, 8.2 і будь-який інший версії. У зворотному випадку може постраждати весь робочий процес підприємства.

Як зрозуміти що прийшов час замовити послугу Оптимізація 1С:Підприємство в Україні?

 • Програма часто підвисає, елементарні функції, як відкриття документа займають велике час
 • Звітність стала формуватися дуже повільно.
 • Стандартні документи, як виписка рахунків, видаткових, податкових і т.д. займають велику кількість часу, програма довго думає при їх формуванні
 • Регулярне збільшення бази
 • Постійно спливаючі вікна про помилки

Такі проблеми можуть бути пов’язані з рядом стандартних обставин, таких як: розширення бізнесу, відкриття інших філій, неправильне адміністрування, некоректна і несвоєчасна оптимізація сервера 1С:Підприємство 8.3, деякі помилки в коді при впровадженні заданого функціонала або оновлень.

Яка б не була причина, єдине вірне усунення помилки – оптимізація сервера 1С:Підприємство. Рішення розробляється індивідуально в кожному випадку після діагностики.

Оптимізація 1С:Підприємство в Україні вже багато років проводитися нашими кваліфікованими фахівцями. Нашими клієнтами є, як великі компанії, які швидко ростуть і розвиваються і потребують постійного обслуговування і доопрацювання програмного забезпечення, так і середній та малий бізнес. Завдяки оптимізації запитів 1С:Підприємство ви значно прискорите всі робочі процеси в своїй компанії або на виробництві.

Ми часто чуємо від користувачів 1С:Підприємство, що їх конфігурація гальмує або повільно працює. Що у них високе навантаження на систему, довго проводяться документи, довго формуються звіти 1С:Підприємство, повільно проводяться записи в базу даних – одним словом, конфігурація висне.

Більшість користувачів дотримуються думки, що повільна робота 1С:Підприємство пов’язана з розширенням бізнесу, відкриттям нових філій або підрозділів компанії. Хтось скаржиться на старе серверне обладнання, а адміністратори, в нестабільній роботі, часто звинувачують програмістів, хоча останні впевнені, що в код написаний правильно. Якщо все зібрати, зразковими причинами повільної і нестабільної роботи 1С:Підприємство можуть бути:

 • Хибний сервер;
 • Інформаційна база містить великий обсяг даних;
 • Використання файлового варіанту програми при великій кількості користувачів;
 • Помилки в коді після впровадження або доопрацювання;
 • Неправильна логіка роботи блокувань

Також існує міф, що в 1С:Підприємство не може одночасно працювати велику кількість користувачів. Але наш багаторічний досвід роботи показує, що будь-яку конфігурацію 1С:Підприємство можна оптимізувати і в рази прискорити роботу програми незалежно від того, яка версія 1С:Підприємство використовується у Вашому бізнесі (7.7, 8.1, 8.2, 8.3).

Наш досвід показує, що 1С:Підприємство довести до швидкої і стабільної роботи вже при базовій оптимізації.

Рішення проблеми може бути від більш простого (настройка програми) до більш складного (рішення проблем з блокуваннями). На жаль, одного стандартного рішення оптимізації роботи 1С:Підприємство немає, без проведення діагностики, точно сказати чому «гальмує 1С:Підприємство» практично неможливо.

Тому, послуги з оптимізації та прискорення роботи ми надаємо в кілька етапів:

 • Виявлення причини повільної роботи;
 • Формування рекомендацій щодо оптимізації та план проведення робіт;
 • Узгодження з замовником;
 • Усунення проблеми.

Оптимізація Вашої, буде проведена кваліфікованими фахівцями нашої компанії в максимально лагідні рядки, що дозволить підвищити продуктивність і тим самим прискорити бізнес процеси Вашої компанії і виробництва.

Прискорення – кращий варіант підвищення продуктивності та оптимізації бізнес-процесів.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит