fbpx

Сервіс “А4 Оновлення програм 1С:Підприємство”

обновления 1С

Коротко про оновлення 1С:Підприємство. Уже кілька десятиліть дане програмне забезпечення для обліку та автоматизації бізнес процесів є найпопулярнішим в Україні. Група компаній А4 з 1997 року займається впровадженням та обслуговування даного ПЗ. Крім впровадження ми виконуємо обслуговування та доопрацювання будь-яких конфігурацій.

Час від часу оновлення платформи 1С:Підприємство стає необхідністю для кожного підприємства. Це пов’язано зі змінами на законодавчому рівні, офіційними доробками, які покликані поліпшити якість роботи програми. Оновлення бази 1С:Підприємство вдосконалює більш ранні версії та дає можливість бізнесу рухатися в ногу з часом, а також застосовувати в своїй роботі всі сучасні інструменти по автоматизації робочого процесу обліку.

Ми рекомендуємо не нехтувати і вчасно здійснювати оновлення платформи 1С:Підприємство. Це дасть Вам ряд переваг.

1С:Підприємство оновлення платформи та його переваги:

 • своєчасний доступ до нових інструментів і механізмів ПЗ. Поліпшення вже існуючих, що значно допоможе Вам знизити витрати на доопрацювання конфігурації за допомогою програміста. Таким чином вартість оновлення 1С:Підприємство повністю виправдовує свою ціну і заощаджує Ваші фінансові і трудові витрати.
 • завдяки своєчасному оновленню програм 1С:Підприємство Ви знижуєте податкові ризики свого підприємства. Зміни також стосуються Цивільного та Господарського кодексів України та дозволяють Вам подавати звітність без помилок
 • швидкий доступ до всіх оновлень. Встановлюючи їх або самостійно за допомогою розділу технічної підтримки, або дистанційно – нашими співробітниками.

Як оновити 1С:Підприємство?

 1. Спочатку необхідно провести установку платформи Business Automation Framework (BAF).
 2. Зробіть резервну копію вашої інформаційної бази.
 3. Процес можна здійснити двома способами:
  1. при використанні файлового варіанту платформи – скопіювати файл 1СV8.1CD в окремий каталог;
  2. при використанні клієнт – серверного – за допомогою SQL Server.
 4. Не має значення яку платформою Ви користуєтеся, резервну копію можна створити за допомогою режиму вивантаження інформаційної бази. Для цього:
   1. запустіть платформу в режимі “Конфігуратор”;
   2. в меню “Адміністрування” виберіть пункт “Вивантаження інформаційної бази”;
   3. в діалозі вкажіть ім’я файлу, в який будуть записані дані.
 5. У разі, коли систему допрацьовували, після чого викликається запуск фонових завдань, необхідно заборонити їх виконання, поки оновлюється програмне забезпечення. Після завершення процесу, виконання завдань можна знову дозволити.
 6. Запустіть платформу в режимі “Конфігуратор”.
 7. Відкрийте програму, щоб це зробити необхідно в меню “Конфігурація” вибрати “Відкрити конфігурацію”.
 8. Викличте режим “Оновлення конфігурацій”, для цього в меню “Конфігурація”, підменю “Підтримка”, виберіть пункт “Оновити конфігурацію”.
 9. У діалозі вибору поновлення в якості джерела вкажіть “Доступні оновлення”, після чого виберіть необхідне у відповідному списку.
 10. Якщо в списку необхідне оновлення відсутнє, то в діалозі вибору в якості джерела вкажіть “Файл оновлення”, після чого виберіть потрібний.
 11. У вікні “Оновлення конфігурацій” натисніть кнопку “OK” для продовження.
 12. Після завершення буде відкрито вікно “Конфігурація”, що містить конфігурацію з внесеними змінами.
 13. Виконайте збереження конфігурації.

Даний алгоритм відображає як здійснюється установка оновлень 1С:Підприємство. Самостійно виконати процедуру досить складно. Тому, рекомендуємо скористатися нашою послугою. Даний сервіс дозволить Вам підвищити ефективність і продуктивність діяльності.

Свіжі оновлення 1С:Підприємство

Версії програми, для яких розробляється оновлення 1С:Підприємство:

 • 8.2
 • 8.3
 • 7.7 (підтримка буде незабаром припинена)
 • а також всі конфігурації, створені на їх базі.

На даній сторінці Ви можете залишити контакти і отримати інформацію про актуальні релізи та дати виходу оновлень конфігурацій «1С:Підприємство».

Для можливості завантажити оновлення необхідно вибрати тарифний план в рамках якого буде доступний сервіс. Завантажити оновлення 1С:Підприємство самостійно можна на сайті: https://releases.1c.eu або щоб не витрачати час і отримати оновлення для Вашої конфігурації «1С:Підприємство», подайте заявку в наш відділ підтримки.

Ви можете зателефонувати одному з наших менеджерів по телефону, який вказаний на сайті або заповнити форму для зворотного зв’язку. Співробітники групи компанії А4 готові в будь-який час відповісти на всі Ваші запитання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит