fbpx

Оновлення 1С:Підприємство за тарифом ІТС

обновления 1С

Стисло про оновлення 1С:Підприємство. Вже кілька десятиліть дане програмне забезпечення для обліку та автоматизації бізнес процесів є найпопулярнішим в Україні. Група компаній А4 вже два десятиліття займається впровадженням та обслуговування цього програмного забеспечення. Ми маємо великий досвід і є лідером на українському ринку. Крім впровадження ми займаємося обслуговуванням і доопрацюванням будь-яких змін. Час від часу оновлення платформи 1С:Підприємство стає необхідністю для кожного підприємства. Це пов’язано зі змінами на законодавчому рівні, офіційними доробками, які мають поліпшити якість роботи програми. Оновлення бази 1С:Підприємство вдосконалює більш ранні версії і дає можливість бізнесу рухатися в ногу з часом, а також застосовувати в своїй роботі всі сучасні інструменти з автоматизації робочого процесу обліку.

Ми рекомендуємо не нехтувати і вчасно здійснювати оновлення платформи 1С:Підприємство. Це дасть Вам ряд переваг.

1С:Підприємство оновлення платформи та його переваги:

  • своєчасний доступ до нових інструментів і механізмів ПЗ. Поліпшення вже існуючих, що значно допоможе Вам знизити витрати на доопрацювання конфігурації за допомогою програміста. Таким чином вартість оновлення 1С:Підприємство повністю виправдовує свою ціну і заощаджує Ваші фінансові і трудові витрати.
  • завдяки своєчасному оновленню програм 1С:Підприємство Ви знижуєте податкові ризики свого підприємства. Зміни також стосуються Цивільного та Господарського кодексів України та дозволяють Вам подавати звітність без помилок
  • швидкий доступ до всіх оновлень. Встановлюючи їх або самостійно за допомогою розділу технічної підтримки, або дистанційно – нашими співробітниками.

Версії програми, для яких розробляється оновлення 1С:Підприємство:

  • 8.2
  • 8.3
  • 7.7 (підтримка буде незабаром припинена)
  • а також всі конфігурації, створені на їх базі.

Співробітники групи компанії А4 готові в будь-який час відповісти на всі Ваші запитання. Ви можете зателефонувати одному з наших менеджерів за номером, який вказаний на сайті або заповнити форму для зворотного зв’язку.

Свіжі оновлення 1С:Підприємство

На даній сторінці зібрана інформація про актуальні релізи та дати виходу оновлень конфігурацій «1С:Підприємство».

Для можливості скачати оновлення необхідно мати актуальний договір на інформаційно-технологічний супровід (ІТС) та доступ до онлайн-сервісів «1С:Підприємство».

Скачати оновлення самостійно можна на сайті ліцензіатора.

Або щоб отримати оновлення для Вашої конфігурації «1С:Підприємство», подайте заявку в відділ супровіду та ІТС.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит