fbpx

Консультант 1С:Підприємство і лінія підтримки відповідно тарифів ІТС

Konsultacii_1C

Наш “Консультант 1С:Підприємство” — це зручні тарифні плани технічного обслуговування і супроводу для Ваших програмних продуктів. Ви завжди можете скористатися нашими послугами по супроводженню навіть якщо не купували коробочне рішення у нас. Наші співробітники є тими професіоналами, для яких не важко розібратися в чужих помилках, виправити їх, і поліпшити роботу Вашої програми.

Ми надамо персонального консультанта, який буде здійснювати технічний супровід Вашого програмного продукту, та надамо комплекс послуг з технічного супроводу. У Вас завжди “під рукою” будуть:

 • актуальні оновлення 1С:Підприємство;
 • консультації щодо відображення господарських операцій;
 • контроль і допомога в усуненні помилок користувачів;
 • лінія онлайн-консультації від сертифікованих співробітників з питань роботи;
 • встановлення та налаштування сервісу здачі електронної звітності ФРЕДО Звіт;
 • консультації при формуванні звітності;
 • консультування по можливостях конфігурації 1С:Підприємство.

Також Ви самостійно можете вибрати графік співпраці з нами, визначити ступінь значимості та критичність помилок, час реагування, кількість контактерів, а так же час вирішення завдань.

Наша компанія пропонує не тільки установку і впровадження різних програмних продуктів, необхідних для оптимізації та автоматизації бізнес-процесів на вашому підприємстві. Крім цього ми пропонуємо скористатися послугою супровід “Консультант 1С:Підприємство”.

Ми розробили кілька тарифних планів, які відповідають основним вимогам для вирішення поставлених замовником завдань. Отримати консультацію 1С:Підприємство можна навіть в тому випадку, якщо програмне рішення було придбано не у нас. Персональний 1С:Підприємство консультант підкаже як грамотно виправити всі недоробки і помилки минулих підрядників. Ми можемо гарантувати високий рівень надання послуг, тому що в нашому штаті працюють тільки висококваліфіковані співробітники. Ми консультуємо велику кількість компаній в Києві і Україні.

Супровід та консультації з 1С:Підприємство є найкращим рішенням для компаній, які не готові брати в штат окремого співробітника на дану посаду. Проте, скориставшись нашими послугами ви отримуєте оперативне вирішення проблем, ніби співробітник сидів в сусідньому кабінеті. Адже для ефективності роботи програмного продукту мало одного його впровадження і установки. Вам в будь-який момент можуть знадобитися будь-які доопрацювання, виправлення помилок, підтримка конфігурації або усунення збою. Всі ці питання оперативно вирішує ваш індивідуальний і сертифікований консультант 1С:Підприємство. Купуючи супровід, в свою чергу ви отримаєте:

 • Доступ до лінії підтримки 1С:Підприємство в будь-який час
 • Швидке усунення помилок користувачів
 • Своєчасне і актуальне оновлення програмного забезпечення
 • При формуванні будь-якої звітності та виникненні специфічних питань ви отримаєте грамотні консультації по 1С:Підприємство
 • Допомога при здачі електронної звітності, а саме настройка сервісу

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит