fbpx
Сопровождение_1С_ИТС

Супровід ІТС ✅ Наша компанія займається не тільки впровадженням самого популярного програмного забезпечення для обліку фінансових і адміністративних даних, а й надає клієнтам повну підтримку і консультацію на всіх етапах роботи. Цей процес називається ✅ Інформаційно-технологічне супроводження 1С:Підприємство, або коротко – ІТС.

ІТС 1С:Підприємство – це цілий комплекс заходів, який призначений для безперебійної і надійної роботи всіх функцій програми. Повний супровід 1С:Підприємство дозволить вам отримати доступ до всієї методичної, актуальної правової та довідкової інформації. При використанні типового програмного продукту, наші фахівці можуть налаштувати його під повну автоматизацію отримання всіх нових оновлень. У такому випадку система сама може вас повідомляти про вихід тієї чи іншої зміни і пропонувати оновити версію для її впровадження. Або ж ви можете використовувати портал ІТС, до якого ми надаємо вам повний доступ. І звідти вже вибірково брати всі необхідні оновлення.

1С:Підприємство ІТС Україна або чому варто обрати саме А4:

  • Всі актуальні оновлення програмного забезпечення, до якого користувач отримує повний доступ
  • Абсолютно ексклюзивні довідники, які необхідні для обліку основних податків і зборів
  • Інформаційно-технологічний супровід1С:Підприємство дає вам доступ до матеріалів всіх провідних в світі економічних видань. Вони будуть корисні, як для бухгалтерів, так і керівників компанії, підрозділів чи відділів
  • Актуальне і своєчасне оновлення правової бази України. Ми знаємо, що часом деякі аспекти законодавства можуть терпіти зміни мало не кожен місяць. Тепер вони всі зібрані в єдиній базі, до якої ви маєте цілодобовий доступ. Це виключає до мінімуму фінансові, податкові та правові помилки
  • Портал ІТС також надає роз’яснення законодавчих нормативів і внесених до них змін

ІТС Україна надається користувачам в декількох основних версіях. Ви можете вибрати, як базову, так і більш просунуту. Все залежить від діяльності вашої компанії, галузі бізнесу і потреби в тій чи іншій інформації та оновлення даних.

Інформаційно-технологічний супровід 1С:Підприємство

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит