Доопрацювання та прискорення роботи 1С:Підприємство


Потреба в допрацювання программного продукту виникає, якщо сформовані на підприємстві бізнес-процеси необхідно відображати в обліковій системі, а типова функціональність програмних продуктів 1С:Підприємство не в повному обсязі покриває такі потреби.
Взявши за основу типову конфігурацію фахівець може адаптувати її до специфіки підприємства будь-якої сфери діяльності шляхом доопрацювання тих чи інших механізмів та об'єктів конфігурації. Такий процес прийнято називати «доробкою». Саме тому систему програм «1С: Підприємство» називають універсальною.

Як проводиться доробка 1С?

Написання доопрацювання фахівцями нашої компанії виконується такими етапами:
Наші бізнес-аналітики спілкуються з представниками Вашої компанії для детального з’ясування потреб на доробку. Після чього за результатами бесіди ми вказуємо приблизну вартість роботи.
Якщо Вас влаштовує дана сума, відбувається узгодження точного завдання на розробку, а також оголошується точна вартість робіт та терміни виконання.
Наша компанія практикує індіивідуальний підхід до кожного клієнта. Саме тому, з нами завжди можливо домовитися о термінах та умовах оплати.
Якщо Вас зацікавила пропозиція нашої компанії, і Ви хотіли б більше дізнатися про вартість доопрацювань 1С:Підприємство звертайтесь до наших менеджерів, які з радістью дадуть Вам докладні відповіді на всі Ваші питання.

Доопрацювання та прискорення роботи 1С:Підприємство
Проголосувати

  •