fbpx

Доопрацювання та прискорення роботи 1С:Підприємство

Доработка и ускорение 1С

Найпопулярніше програмне забезпечення для обліку та автоматизації фінансових і адміністративних бізнес процесів вже спочатку досить добре укомплектовано всіма базовими інструментами для роботи, а також її аналізу. Проте, в деяких випадках необхідна доробка 1С:Підприємство під специфіку та особливості конкретного підприємства. Наші фахівці беруть за основу саму типову конфігурацію і, згідно з технічним завданням і вимогам клієнта проводиться оптимізація сервера 1С:Підприємство. Цей процес прийнято називати “доопрацювання 1С:Підприємство”. Наші фахівці точно і коректно вносять зміни в алгоритм роботи стандартної програми. Це дозволяє в швидкі терміни побачити готовий результат.

Що дає оптимізація 1С:Підприємство?

 • Створення специфічних форм звіту, в які можна вносити дані, відсутні в стандартній версії
 • Прискорення 1С:Підприємство. Іноді програмне забезпечення з різних причин може почати повільніше працювати, довго проводити документи і т.д. В такому випадку наші фахівці спочатку проводять аналіз і збір даних для виявлення проблеми і після займаються її усуненням
 • Завантаження об’ємних даних, наприклад, довідників і т.д.
 • Індивідуальна підготовка документів до друкованій формі
 • Розрахований на багато користувачів доступ, як оффлайн, так і онлайн
 • Поділ між співробітниками прав доступу

Ми привели лише частина того, що може вам дати доопрацювання 1С:Підприємство. Для кожного підприємства ми ставимо індивідуальні завдання, в залежності від ваших потреб. Вся інформація про вашу організацію залишається повністю конфіденційною і не підлягає розголошенню. Ви сміливо можете нам довіряти і бути впевненими, що доопрацювання і оптимізація сервера 1С:Підприємство виведе вашу компанію на новий рівень.

Потреба в допрацювання программного продукту виникає, якщо сформовані на підприємстві бізнес-процеси необхідно відображати в обліковій системі, а типова функціональність програмних продуктів 1С:Підприємство не в повному обсязі покриває такі потреби.

Взявши за зразок типову конфігурацію фахівець може адаптувати її до специфіки підприємства будь-якої сфери діяльності шляхом доопрацювання тих чи інших механізмів та об’єктів конфігурації. Такий процес прийнято називати «доробкою». Саме тому систему програм «1С:Підприємство» називають універсальною.

Як проводиться оптимізація 1С:Підприємство?

Написання доопрацювання фахівцями нашої компанії виконується такими етапами:

 1. Наші бізнес-аналітики спілкуються з представниками Вашої компанії для детального з’ясування потреб на доробку. Після чього за результатами бесіди ми вказуємо приблизну вартість роботи.
 2. Якщо Вас влаштовує дана сума, відбувається узгодження точного завдання на розробку, а також оголошується точна вартість робіт та терміни виконання.
 3. Наша компанія практикує індіивідуальний підхід до кожного клієнта. Саме тому, з нами завжди можливо домовитися о термінах та умовах оплати.

Якщо Вас зацікавила пропозиція нашої компанії, і Ви хотіли б більше дізнатися про вартість доопрацювань 1С:Підприємство звертайтесь до наших менеджерів, які з радістью дадуть Вам докладні відповіді на всі Ваші питання.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит