Аутсорсинг і аутстаффінг послуги програміста 1С:Підприємство

Компанія «Група компаній А4» надає послуги з аутсорсингу / аутстаффінгу висококваліцірованних програмістів, аналітиків, проектних менеджерів, фахівців-консультантів на підставі вимог замовника і характеру виконуваних робіт.

На сьогоднішній день послуги з обслуговування, супроводу, підтримці і розвитку системи «1С: Підприємство» стають все більш затребуваними. Однак такі послуги можуть вимагати значних людських, часових і фінансових ресурсів.

Щоб скоротити витрати і заощадити час на пошук відповідних фахівців 1С (програмістів, консультантів, інженерів і т.д.), доцільно скористатися послугою аутсорсингу / аутстаффінгу фахівців 1С.

Часто поняття «аутсорсинг» та «аутстаффінг» сприймають як синоніми, оскільки вони дійсно мають багато спільного.

Аутсорсинг (від англ.outsourcing - використання зовнішнього джерела / ресурсу) - передача організацією, на підставі договору, певних бізнес-процесів або виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

Аутстаффінг (англ. Out - «поза» + англ. Staff - «штат») - висновок співробітника за штат компанії-замовника і оформлення його в штат компанії-підрядника, при цьому співробітник продовжує працювати на колишньому місці і виконувати свої колишні обов'язки, але обов'язки роботодавця по відношенню до нього виконує вже компанія-підрядник.

Іншими словами, аутстаффінг припускає передачу не функцій (аутсорсинг), а працівників компанії.

Послуга аутсорсингу / аутстаффінгу фахівців «1С: Підприємство» від «Групи компаній А4» - це можливість в короткий термін залучити висококваліфікованих фахівців «1С: Підприємство» для підтримки і впровадження різних проектів на базі платформи «1С: Підприємство».

Для Кого Призначена Послуга

 • Компаніям, яким необхідна постійна технічна підтримка, супровід «1С: Підприємство» або розвиток системи, доробка, оновлення та відновлення, супровід і обслуговування. Постановником завдання з боку замовника може бути будь-який співробітник, який має відношення до облікової системи: головний бухгалтер, ІТ-директор, фінансовий директор, бізнес-аналітик і т.д.
 • Підприємствам, у яких відкрита вакансія «Спеціаліст 1С» .І тут аутстаффінг значно спрощує пошук фахівця відповідної кваліфікаціі.Ілі є необхідність укластися у встановлений зарплатний коридор. Також оптимально вдаватися до цієї послуги в разі відпустки або хвороби штатного фахівця.
 • Компаніям, яким потрібна допомога в реалізації проектів. Наші фахівці можуть брати участь у тимчасових проектах компаній-замовників. Така послуга може підійти компаніям, у яких не вистачає програмістів, консультантів для проекту або в штаті зовсім відсутній відповідний працівник.
 • Великим компаніям з розробки програмного забезпечення на програмному продукті «1С: Підприємство», які займаються розробкою типових рішень, поліпшенням своїх програмних продуктів, або створенням нових, але не вистачає «вільних рук». Ми можемо вам допомогти, адже наші фахівці мають успішний досвід розробки коробкових продуктів.

Переваги Аутсорсингу / Аутстаффінгу Фахівців

 1. Високий рівень кваліфікації співробітників, які надаються замовникові в рамках даної послуги.
 2. Відсутність витрат на персонал (витрати на пошук, податки, утримання робочих місць, підтримку ІТ-інфраструктури, відпустки, хвороби).
 3. Економія витрат на координацію співробітників і управління ними, часткова або повна, в залежності від розміру делегування повноважень керівництва проектом.
 4. Збільшення кількості співробітників без скасування ССО
  Якщо організація працює за спрощеною системою оподаткування (ССО), то кількість співробітників строго лімітований для різних груп оподаткування (3-тя група - до 20 чол., 4 група - до 50 чол.). В іншому випадку, необхідно перейти на загальну систему оподаткування, що пов'язано зі значними витратами. При використанні ж аутстаффінгу зберігається можливість залишатися у відповідній групі, при цьому збільшуючи фактично зайняте кількість співробітників.
 5. Передача відповідальності і ризиків за виконання робіт. При наданні послуг аутсорсингу компанія-виконавець має певні юридичні зобов'язання, підкріплені договором на надання послуг. У договорі чітко прописані параметри і норми обслуговування - закріпити такі норми щодо власних співробітників вкрай складно.
 6. Підвищення співвідношення «ціна / якість» послуг; Завжди можна знайти необхідну кількість персоналу необхідної кваліфікації для вирішення будь-яких ваших завдань, пов'язаних з «1С: Підприємство». У команди віддалених розробників, що спеціалізується на аутсорсингу «1С: Підприємство», завжди більше знань і практичного досвіду, ніж у будь-якого окремого співробітника, а значить і ефективність роботи при аутсорсингу буде значно вище.
 7. Гарантії. Аутсорсингова компанія надає описані в договорі послуги, навіть якщо співробітник-виконавець не зможе вийти на роботу, при цьому компанія підбере відповідну заміну на час відсутності співробітника.
 8. Підвищення інвестиційної привабливості компанії
 9. Гнучкість. Можливість варіювати чисельність персоналу в залежності від ситуації.

При формально невелику чисельність і відносно низьких витратах на персонал поліпшуються фінансові показники в розрахунку на одного співробітника (прибуток, обсяг продажів і т.п.). Це може використовуватися як інструмент збільшення інвестиційної вартості компанії.

Всі домовленості закріплюються договорами.

Ми відповідально ставимося до інформаційної безпеки замовника, тому підписання договору про конфіденційність є невід'ємною частиною будь-якої співпраці.

Вартість послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта виходячи з кількості наданих співробітників, обсягу завдань, компетенції співробітників, індивідуальних вимог замовника, обраного формату співпраці.

Щоб розрахувати вартість послуги аутсорсингу / аутстаффінгу для Вашої компанії, зверніться за безкоштовною консультацією до нашого консультанта за тел. (044) 393-41-07.

Напишіть нам:

Тестова форма уа

Надіслати запит