fbpx

Аутсорсинг і аутстаффінг послуги програміста 1С:Підприємство

Аутсорсинг 1С

На сьогоднішній день посада “Програміст 1С:Підприємство”, є однією з найбільш затребуваних. За рахунок повсюдного поширення і використання програмного забезпечення для автоматизації та обліку фінансової та управлінської діяльності компанії, програмування 1С:Підприємство стає реальною необхідністю. Причому не тільки у великих компаніях, це питання не менш актуальне і для малого бізнесу. Цей процес вимагає великих фінансових, часових і людських витрат. Не завжди рентабельно для невеликого бізнесу, наприклад, брати окрему людину в штат на посаду програміста 1С:Підприємство.

Наша компанія пропонує послугу 1С:Підприємство аутсорсинг і аутстаффінг. Це допоможе вам значно заощадити не тільки свого часу на пошуки висококваліфікованого фахівця, але і скоротити фінансування на обслуговування посади. Вибираючи послуги програміста 1С:Підприємство Київ в сфері фрілансу існує велика ймовірність отримати низькокваліфікованого фахівця, що не буде своєчасно виконувати всі необхідні завдання.

Наша послуга 1С:Підприємство аутсорсинг і аутстаффінг припускає в найкоротші терміни залучити для вас якісних фахівців, які на 100% знають свою справу і виконують в строк всі поставлені завдання. Ми пропонуємо послуги програміста 1С:Підприємство, які призначені в першу чергу для:

 • Підприємств, які відкрили вакансію програміст 1С:Підприємство. У такому випадку можна скористатися аутстаффінг (тобто офіційним оформленням співробітника за межі нашого штату до вашого. При цьому ви стаєте його офіційним роботодавцем. Робоче ж місце співробітника не змінюється і він виконує всі ті ж завдання)
 • Послуги 1С:Підприємство програміста також можуть знадобитися великим корпораціям, які займаються розробкою програмного забезпечення. Дана ніша бізнесу вимагає постійного поліпшення і вдосконалення продукту і іноді просто не вистачає вільних рук для виконання всіх завдань. В такому випадку ми рекомендуємо скористатися послугою 1С:Підприємство аутсорсинг і залучити наших фахівців до їх виконання.
 • Компаніям, яким необхідно постійне технічного обслуговування і супровід для доопрацювання деяких функцій програми, впровадження нововведень і змін в сфері програмування 1С:Підприємство. Не завжди в такому випадку є рентабельним рішення найму в штат окремого співробітника. 1С:Підприємство програміст, віддалено працює під повним контролем постановника задач (ваш бухгалтер, менеджер, директор і т.д.) сьогодні є одним з найбільш популярних рішень.

Послуги програміста 1С:Підприємство на аутсорсингу або аутстаффінгу допоможуть вам залучити до виконання завдань кваліфікованого співробітника і забезпечити безперебійну роботу офісу без надання та організації робочого місця фахівця.

Компанія «Група компаній А4» надає послуги з аутсорсингу / аутстаффінгу висококваліцірованних програмістів, аналітиків, проектних менеджерів, фахівців-консультантів на підставі вимог замовника і характеру виконуваних робіт.

На сьогоднішній день послуги з обслуговування, супроводу, підтримці і розвитку системи «1С:Підприємство» стають все більш затребуваними. Однак такі послуги можуть вимагати значних людських, часових і фінансових ресурсів.

Щоб скоротити витрати і заощадити час на пошук відповідних фахівців 1С:Підприємство (програмістів, консультантів, інженерів і т.д.), доцільно скористатися послугою аутсорсингу / аутстаффінгу фахівців 1С:Підприємство.

Часто поняття «аутсорсинг» та «аутстаффінг» сприймають як синоніми, оскільки вони дійсно мають багато спільного.

Программист 1С

Аутсорсинг (від англ.outsourcing – використання зовнішнього джерела / ресурсу) –  передача організацією, на підставі договору, певних бізнес-процесів або виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

Аутстаффінг (англ. Out – «поза» + англ. Staff – «штат») – висновок співробітника за штат компанії-замовника і оформлення його в штат компанії-підрядника, при цьому співробітник продовжує працювати на колишньому місці і виконувати свої колишні обов’язки, але обов’язки роботодавця по відношенню до нього виконує вже компанія-підрядник.

Іншими словами, аутстаффінг припускає передачу не функцій (аутсорсинг), а працівників компанії.

Послуга аутсорсингу / аутстаффінгу фахівців «1С:Підприємство» від «Групи компаній А4» – це можливість в короткий термін залучити висококваліфікованих фахівців «1С:Підприємство» для підтримки і впровадження різних проектів на базі платформи «1С:Підприємство».

Для кого призначена послуга

 • Компаніям, яким необхідна постійна технічна підтримка, супровід «1С:Підприємство» або розвиток системи, доробка, оновлення та відновлення, супровід і обслуговування. Постановником завдання з боку замовника може бути будь-який співробітник, який має відношення до облікової системи: головний бухгалтер, ІТ-директор, фінансовий директор, бізнес-аналітик і т.д.
 • Підприємствам, у яких відкрита вакансія «Спеціаліст 1С:Підприємство» .І тут аутстаффінг значно спрощує пошук фахівця відповідної кваліфікаціі.Ілі є необхідність укластися у встановлений зарплатний коридор. Також оптимально вдаватися до цієї послуги в разі відпустки або хвороби штатного фахівця.
 • Компаніям, яким потрібна допомога в реалізації проектів. Наші фахівці можуть брати участь у тимчасових проектах компаній-замовників. Така послуга може підійти компаніям, у яких не вистачає програмістів, консультантів для проекту або в штаті зовсім відсутній відповідний працівник.
 • Великим компаніям з розробки програмного забезпечення на програмному продукті «1С:Підприємство», які займаються розробкою типових рішень, поліпшенням своїх програмних продуктів, або створенням нових, але не вистачає «вільних рук». Ми можемо вам допомогти, адже наші фахівці мають успішний досвід розробки коробкових продуктів.

Переваги аутсорсингу/аутстаффінгу фахівців

 1. Високий рівень кваліфікації співробітників, які надаються замовникові в рамках даної послуги.
 2. Відсутність витрат на персонал (витрати на пошук, податки, утримання робочих місць, підтримку ІТ-інфраструктури, відпустки, хвороби).
 3. Економія витрат на координацію співробітників і управління ними, часткова або повна, в залежності від розміру делегування повноважень керівництва проектом.
 4. Збільшення кількості співробітників без скасування ССО
  Якщо організація працює за спрощеною системою оподаткування (ССО), то кількість співробітників строго лімітований для різних груп оподаткування (3-тя група – до 20 чол., 4 група – до 50 чол.). В іншому випадку, необхідно перейти на загальну систему оподаткування, що пов’язано зі значними витратами. При використанні ж аутстаффінгу зберігається можливість залишатися у відповідній групі, при цьому збільшуючи фактично зайняте кількість співробітників.
 5. Передача відповідальності і ризиків за виконання робіт. При наданні послуг аутсорсингу компанія-виконавець має певні юридичні зобов’язання, підкріплені договором на надання послуг. У договорі чітко прописані параметри і норми обслуговування – закріпити такі норми щодо власних співробітників вкрай складно.
 6. Підвищення співвідношення «ціна / якість» послуг; Завжди можна знайти необхідну кількість персоналу необхідної кваліфікації для вирішення будь-яких ваших завдань, пов’язаних з «1С:Підприємство». У команди віддалених розробників, що спеціалізується на аутсорсингу «1С:Підприємство», завжди більше знань і практичного досвіду, ніж у будь-якого окремого співробітника, а значить і ефективність роботи при аутсорсингу буде значно вище.
 7. Гарантії. Аутсорсингова компанія надає описані в договорі послуги, навіть якщо співробітник-виконавець не зможе вийти на роботу, при цьому компанія підбере відповідну заміну на час відсутності співробітника.
 8. Підвищення інвестиційної привабливості компанії
 9. Гнучкість. Можливість варіювати чисельність персоналу в залежності від ситуації.

При формально невелику чисельність і відносно низьких витратах на персонал поліпшуються фінансові показники в розрахунку на одного співробітника (прибуток, обсяг продажів і т.п.). Це може використовуватися як інструмент збільшення інвестиційної вартості компанії.

Всі домовленості закріплюються договорами.

Щоб розрахувати вартість послуги аутсорсингу / аутстаффінгу для Вашої компанії, зверніться за безкоштовною консультацією до нашого консультанта за тел. (044) 393-41-07 або замовляйте консультацію на сайті.

Программист 1С

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит