fbpx

Послуги та програми BAS

В даному розділі Ви можете ознайомитися з послугами та програмами BAS. Продукти цієї лінійки призначені для автоматизації бізнесу. Сьогодні це необхідний процес, який дозволяє оптимізувати діяльність підприємства, підвищувати її продуктивність і ефективність.

Подивитися ціни на програмні продукти можна на сторінках програм в розділах нижче або перейшовши в Прайс-лист по кнопці “Ціни BAS”

Програми та послуги "BAS"

Програми BAS створені українськими розробниками. Тому в них враховуються всі особливості законодавства і ведення бізнесу в Україні. Завдяки чому робота спрощується, ведеться в рамках правового поля, а також зменшується ймовірність непередбачених витрат.

Розроблено конфігурації для різних видів і масштабів комерційної діяльності. Програми BAS підійдуть для великих підприємств з виробництвом, зокрема ERP система. Вона спрямована на автоматизацію всіх процесів організації. Існують прикладні рішення для торгівлі, також будь-яких масштабів.

За допомогою конфігурацій даної лінійки Ви можете вести податковий та бухгалтерський облік. Функціонал для реалізації даного процесу присутній як в прикладних вирішення іншої спеціалізації, наприклад BAS КУП, так і в спеціалізованих системах – BAS Бухгалтерія. Вибір конфігурації залежить від потреб Вашого бізнесу, масштабів і сфери діяльності. При необхідності передбачена можливість інтеграції рішень з бухгалтерськими конфігураціями.

Програми BAS – надійний інструмент автоматизації підприємства. Звертайтеся до фахівців нашої компанії і вибирайте оптимальну для Вас конфігурацію!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит