Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Послуги системного адміністрування

Наша компанія надає послуги системного адміністрування. Даний сервіс спрямований на підтримку справного функціонування Вашого програмного забезпечення, серверів, баз даних і т.д. Ви зможете приділяти більше уваги розвитку свого бізнесу, а не витрачати час і сили на несправності в роботі техніки.

Доступні послуги системного адміністратора в усіх напрямках діяльності. Наші фахівці забезпечать працездатність на кожному етапі перебігу бізнес-процесів. Як наслідок, проблеми вирішуються відразу при їх виникненні, а не накопичуються.

Адміністрування серверів дозволить зберігати дані в безпеці. Своєчасне та регулярне обслуговування забезпечить безперебійну роботу, резервне копіювання інформації. Сервери будуть функціонувати, а будь-які проблеми швидко виправлятися.

Чому варто замовити послуги системного адміністрування в А4

Переваги, які дає адміністрування серверів:

  • Надійність місця зберігання даних;
  • Систематичне формування резервних копій – бекапи;
  • Висока швидкість роботи, за рахунок технічних параметрів виключаються подвисания та несправності;
  • Доступ з будь-якої точки світу.

Адміністрування MySQL. Фахівці нашої компанії створять необхідні умови для справного функціонування баз даних такого типу. Вони невибагливі до ресурсів і дозволяють працювати навіть на комп’ютерах з невеликою потужністю. Також MySQL дозволяють виконати процеси відновлення після збою на набагато простіше.

Адміністрування програмних продуктів BAS та інших систем автоматизації бізнесу – інструмент оптимізації бізнес-процесів. Безперебійна робота серверів, забезпечення, техніки, все це дозволить підвищити продуктивність діяльності та знизити витрати на постійні ремонти. Завдяки даному сервісу Ви направите максимум своїх ресурсів на процвітання і розвиток Вашої справи.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання