fbpx

Послуги системного адміністрування

uslugi-sistemnogo-administrirovaniya-1c-bas

Наша компанія надає послуги системного адміністрування. Даний сервіс спрямований на підтримку справного функціонування Вашого програмного забезпечення, серверів, баз даних і т.д. Ви зможете приділяти більше уваги розвитку свого бізнесу, а не витрачати час і сили на несправності в роботі техніки.

Доступні послуги системного адміністратора в усіх напрямках діяльності. Наші фахівці забезпечать працездатність на кожному етапі перебігу бізнес-процесів. Як наслідок, проблеми вирішуються відразу при їх виникненні, а не накопичуються.

Адміністрування серверів дозволить зберігати дані в безпеці. Своєчасне та регулярне обслуговування забезпечить безперебійну роботу, резервне копіювання інформації. Сервери будуть функціонувати, а будь-які проблеми швидко виправлятися.

Чому варто замовити послуги системного адміністрування в А4

Переваги, які дає адміністрування серверів:

 • Надійність місця зберігання даних;
 • Систематичне формування резервних копій – бекапи;
 • Висока швидкість роботи, за рахунок технічних параметрів виключаються подвисания та несправності;
 • Доступ з будь-якої точки світу.

Адміністрування MySQL. Фахівці нашої компанії створять необхідні умови для справного функціонування баз даних такого типу. Вони невибагливі до ресурсів і дозволяють працювати навіть на комп’ютерах з невеликою потужністю. Також MySQL дозволяють виконати процеси відновлення після збою на набагато простіше.

Адміністрування 1С:Підприємство, а також програмних продуктів BAS – інструмент оптимізації бізнес-процесів. Безперебійна робота серверів, забезпечення, техніки, все це дозволить підвищити продуктивність діяльності та знизити витрати на постійні ремонти. Завдяки даному сервісу Ви направите максимум своїх ресурсів на процвітання і розвиток Вашої справи.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит