Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Порівняння BAS ERP, BAS КУП і УТП

BAS ERP BAS

Вирішили автоматизувати бізнес і не знаєте, яке програмне забезпечення обрати? Сьогодні ми розглянемо та проведемо порівняння BAS ERP, BAS КУП і “Управління Торгівельним підприємтвом”.

Дані системи допоможуть оптимізувати і організувати роботу підприємства. Функціональні можливості конфігурацій дозволяють контролювати різні процеси, проводити аналіз діяльності, а також приймати оптимальні управлінські рішення. Далі докладно опишемо програмні продукти.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Що собою являють "BAS ERP", "BAS КУП" і стара "УТП"?

Почнемо з того, що програма “Управління трогівельним  підприємством” знята з продажу і є софтом з !рф, але виходячи з того що багато хто працював саме з цією програмою, то порівняння важливо проводити з нею, за для того, щоб кожен знав про Українську альтернативу.

Всі три системи дозволяють вести бухгалтерський та податковий облік в рамках правового поля України. З їх допомогою Ви правильно оформляєте необхідну документацію, контролюєте коректність даних. Конфігурації дають можливість формувати обов’язкову регламентну звітність. В рамках торгової діяльності використання систем дозволяє проводити оптову та роздрібну торгівлю. Ви стежите за виконанням замовлень, регулюєте і плануєте продажу. Передбачена можливість складати графіки оплати, завдяки чому відстежується заборгованість клієнтів.

Функціонал забезпечує контроль витрат на закупівлі різних товарів, а також матеріалів для виробництва. Доступний контур управління грошовими коштами. Відслідковуються різні фінансові операції. Продукти лінійки BAS мають більше можливостей для контролю коштів. Передбачено облік кредитів, депозитів і позик, безліч аналітичних звітів, які допомагають регулювати грошові руху і т.д. Серед трьох конфігурацій тільки в “BAS ERP” є опція обліку за Міжнародними стандартами фінансової звітності. Навіщо вона потрібна? МСФЗ в першу чергу допомагає залучити іноземні інвестиції. Також іноземні банки вимагають наявності такого обліку для видачі кредитів. Оскільки МСФЗ забезпечує прозорість і зрозумілість бухгалтерської та фінансової звітності.

Дана система також має більше інструментів для управління виробництвом. Існують два рівня:

  • Міжцеховий (головний) – контроль виконання графіка підрозділами. Між ними проводиться передача інформації про реалізацію етапів виробництва;
  • Внутрішньоцеховий (локальні) – організація виконання графіка в кожному підрозділі.

Для того, щоб підтримувати працездатність обладнання в ERP-системі передбачено управління ремонтами. Доступні планові ремонтні роботи та в разі потреби.

Ми склали таблицю, яка наочно демонструє можливості програм.

BAS ERP BAS

"BAS ERP"

Докладніше про програму

Порівнюємо"BAS ERP", "BAS КУП" і "УТП"

Функції програм

“BAS ERP”

“BAS КУП”

“УТП”

Бухгалтерський та податковий облік

ПДВ

Єдиний податок

МСФЗ

Бюджетування

Управління продажами та закупівлями

CRM і маркетинг

Управління складськими процесами

Планування виробництва по замовленнях

Планування виробничих потужностей

Ремонт

Управління кадрами та розрахунок зарплати

Моніторинг і аналіз діяльності

Країна походження

Україна

Україна

рф

Зробимо висновок після порівняння "BAS ERP", "BAS КУП" і "УТП"

Яку програму вибрати залежить від потреб і масштабів Вашого бізнесу. ERP-система підходить для впровадження на великі підприємства. Її можливості дозволяють управляти масштабним виробництвом з високим рівнем контрольованості і деталізації. Також доступний облік по МСФЗ. У свою чергу, “BAS КУП” і “УТП” більше підійдуть для оптимізації роботи середнього бізнесу. Описані вище конфігурації дозволяють автоматизувати всі основні аспекти діяльності, такі як продажі, закупівлі, управління персоналом і т.д.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання