fbpx

Порівняння BAS ERP, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП

сравнение bas erp, bas куп и 1с утп

Вирішили автоматизувати бізнес і не знаєте, яке програмне забезпечення обрати? Сьогодні ми розглянемо та проведемо порівняння BAS ERP, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП.

Дані системи допоможуть оптимізувати і організувати роботу підприємства. Функціональні можливості конфігурацій дозволяють контролювати різні процеси, проводити аналіз діяльності, а також приймати оптимальні управлінські рішення. Далі докладно опишемо програмні продукти.

Що собою являють BAS ERP, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП?

Всі три системи дозволяють вести бухгалтерський та податковий облік в рамках правового поля України. З їх допомогою Ви правильно оформляєте необхідну документацію, контролюєте коректність даних. Конфігурації дають можливість формувати обов’язкову регламентну звітність.

В рамках торгової діяльності використання систем дозволяє проводити оптову та роздрібну торгівлю. Ви стежите за виконанням замовлень, регулюєте і плануєте продажу. Передбачена можливість складати графіки оплати, завдяки чому відстежується заборгованість клієнтів.

Функціонал забезпечує контроль витрат на закупівлі різних товарів, а також матеріалів для виробництва. Доступний контур управління грошовими коштами. Відслідковуються різні фінансові операції. Продукти лінійки BAS мають більше можливостей для контролю коштів. Передбачено облік кредитів, депозитів і позик, безліч аналітичних звітів, які допомагають регулювати грошові руху і т.д.

Серед трьох конфігурацій тільки в BAS ERP є опція обліку за Міжнародними стандартами фінансової звітності. Навіщо вона потрібна? МСФЗ в першу чергу допомагає залучити іноземні інвестиції. Також іноземні банки вимагають наявності такого обліку для видачі кредитів. Оскільки МСФЗ забезпечує прозорість і зрозумілість бухгалтерської та фінансової звітності.

Дана система також має більше інструментів для управління виробництвом. Існують два рівня:

 • Міжцеховий (головний) – контроль виконання графіка підрозділами. Між ними проводиться передача інформації про реалізацію етапів виробництва;
 • Внутрішньоцеховий (локальні) – організація виконання графіка в кожному підрозділі.

Для того, щоб підтримувати працездатність обладнання в ERP-системі передбачено управління ремонтами. Доступні планові ремонтні роботи та в разі потреби.

Проведемо порівняння BAS ERP, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП

Ми склали таблицю, яка наочно демонструє можливості програм.

 

Функція

BAS ERP

BAS КУП

1С:Підприємство УТП

Бухгалтерський та податковий облік

+

+

+

ПДВ

+

+

+

Єдиний податок

+

+

+

МСФЗ

+

Бюджетування

+

+

Управління продажами та закупівлями

+

+

+

CRM і маркетинг

+

+

+

Управління складськими процесами

+

+

+

Планування виробництва по замовленнях

+

Планування виробничих потужностей

+

Ремонт

+

Управління кадрами та розрахунок зарплати

+

+

+

Моніторинг і аналіз діяльності

+

+

+

Зробимо висновок після порівняння BAS ERP, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП

Яку програму вибрати залежить від потреб і масштабів Вашого бізнесу. ERP-система підходить для впровадження на великі підприємства. Її можливості дозволяють управляти масштабним виробництвом з високим рівнем контрольованості і деталізації. Також доступний облік по МСФЗ. У свою чергу, BAS КУП і 1С:Підприємство УТП більше підійдуть для оптимізації роботи середнього бізнесу. Описані вище конфігурації дозволяють автоматизувати всі основні аспекти діяльності, такі як продажі, закупівлі, управління персоналом і т.д.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит