fbpx

Огляд існуючих ERP систем в Україні

У статті ми розглянемо найпопулярніші ERP системи в Україні. Все більше підприємств здійснюють проекти з впровадження даного програмного забезпечення. А чим більший попит, тим більше пропозиція, тому ринок ERP систем в Україні невпинно розширюється.

Розробляються різні програмні продукти для автоматизації діяльності та задоволення потреб бізнесу. За допомогою таких рішень компанії оптимізують свою роботу і виводять підприємства на новий рівень.

Системи володіють великими функціональними можливостями і гнучкістю в налаштуваннях. Це дозволяє автоматизувати діяльність використовуючи типове рішення або при необхідності допрацьовувати його. Дане програмне забезпечення дає можливість реалізувати потенціал Вашого бізнесу.

Популярні ERP системи в Україні

BAS ERP

bas-erp-pro

Найкраща та найпопулярніша ERP система в Україні – BAS ERP. Прикладне рішення дозволяє автоматизувати діяльність на великих підприємствах зі складною структурою бізнес-процесів.

Продукт розроблений з урахуванням специфіки ведення бізнесу та законодавства в Україні. Володіє широкими функціональними можливостями – CRM, управління виробництвом, фінансами і т.д. – все, що необхідно для підвищення продуктивності та оптимізації діяльності.

Гнучкість системи дозволяє проводити різні настройки та доопрацювання під вимоги Вашого бізнесу. Якщо змінити бізнес-процес немає можливості, тоді в програмі можна провести налаштування, які дозволять оптимізувати його. Кількість робочих місць, яке можна автоматизувати практично не обмежена.

SAP ERP

Система розроблена в Німеччині, призначена для впровадження на великі підприємства. Дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси компанії. Функціональні можливості передбачають управління виробництвом, фінансами, персоналом, CRM, аналіз і планування діяльності.

Програмний продукт дозволить підвищити прибуток і оптимізувати роботу співробітників. Для керівників це інструмент для аналізу діяльності і прийняття управлінських рішень, для співробітників механізм, який підвищує ефективність праці.

Недоліками програми є висока вартість і те, що вона не адаптована під законодавство України.

Oracle E-Business Suite

Створена іноземними розробниками ERP система, що адаптована під українські реалії. Дозволяє підвищити продуктивність діяльності та ефективно управляти підприємством. Рішення має наступні функціональні можливості:

 • Управління виробничими процесами;
 • Контроль постачання, складу та збуту;
 • Доставка продукції;
 • CRM – регуляція взаємодії з клієнтами;
 • Кадровий облік, виплата зарплат, складання робочого графіка і т.д.;
 • Управління фінансами.

Передбачені можливості проводити аналіз і планування діяльності, управління життєвим циклом продукції.

Microsoft Dynamics AX

Програма дозволяє оптимізувати управління всіма сферами діяльності. Робота з клієнтами, продажі, контроль фінансів, аналітика і т.д., все можна автоматизувати за допомогою даної системи.

Інтерфейс прикладного рішення інтуїтивно зрозумілий. Гнучкість програми дозволяє провести настройку під будь-який вид комерційної діяльності. Передбачено обмеження прав доступу для співробітників, резервне копіювання даних.

DeloPro

Українська система являє собою хмарний сервіс призначений для автоматизації управління підприємством. Переваги, якими володіє даний програмний продукт:

 • Доступна можливість безкоштовного користування;
 • Можна працювати на різних операційних системах;
 • Кількість користувачів не обмежена;
 • При необхідності систему можна доопрацювати.

Функціонал передбачає управління фінансами, кадровий облік, продажі і т.д.

Галактика ERP

Програмний продукт, який розроблений з урахуванням українських реалій ведення бізнесу та законодавчих норм. Володіє широкими функціональними можливостями. Передбачена інтеграція з прикладними рішеннями інших розробників.

В системі одночасно може працювати безліч користувачів. Вся інформація, яка знаходиться в базі даних надійно захищена. Система має наступні модулі:

 • Управління виробництвом;
 • Управління фінансами;
 • Логістика;
 • Бухгалтерський і податковий облік;
 • Кадровий облік;
 • Склад.

Передбачена хмарна версія системи.

Автоматизація бізнесу за допомогою ERP систем в Україні

Не дивно, що дані програмні продукти користуються популярністю, особливо на великих підприємствах. ERP системи охоплюють всі сфери діяльності підприємства, дозволяють оптимізувати бізнес-процеси і підвищити продуктивність. А різноманітність ринку дає можливість вибрати оптимальну програму.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Оставить заявку или вопрос можно ниже:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит