fbpx

Популярні CRM-системи в Україні

obzor-populyarnyh-crm-sistem-v-ukraine

Якщо ми говоримо про стратегію ведення бізнесу, коли клієнт має найвищий пріоритет, то нам необхідно спеціальне програмне забезпечення, що допоможе реалізувати даний підхід максимально продуктивно. Тому, в даній статті розглянемо популярні CRM-системи в Україні.

Існують різні програми і вибрати їх буває важко. Тут ми зібрали кращі з них. Вибір спеціалізованого забезпечення залежить від потреб, масштабів і специфіки Вашої діяльності. Функції CRM передбачені і в більш складних системах автоматизації бізнесу, але сьогодні зачіпати їх не будемо.

Оптимально підібрана системи дозволить Вам управляти взаємовідносинами з клієнтами, залучати нових, вибирати ефективні рекламні стратегії, поліпшити якість сервісу, підвищити продуктивність діяльності.

Які популярні CRM-системи в Україні?

Бітрікс 24

Програмний продукт дозволяє зберігати контактні дані клієнтів, листування, чати. Функціонал передбачає можливість постановки завдань і відповідальних осіб, також є оцінювання роботи менеджерів покупцями, вибір рекламної стратегії.

Вбудовані конструктори і шаблони можна використовувати для створення сайтів, а також інтернет-магазинів. Доступне з’єднання телефонії та розподіл їх по рекламних каналам, за рахунок чого відстежується ефективність реклами. Проводитися розсилка через електронну пошту або за допомогою SMS, також можна підключити різні соціальні мережі – Facebook, Instagram, Telegram, Viber.

Вартість системи – від 369 гривень на місяць, є і безкоштовна версія, але її функціонал менше.

amoCRM

Володіє простим інтерфейсом, який швидко освоюється. Програма зберігає дані про клієнтів, збирає звернення по різним каналам, автоматично формує завдання для персоналу. Також система самостійно показує рекламу клієнтам, переводить угоду на наступний етап і відправляє стандартне повідомлення.

Доступні дані по кожній угоді, керуючий може подивитися аналітику окремо по співробітнику або загальну з продажу. Можлива інтеграція з різною телефонією, поштовими сервісами, соціальними мережами – Facebook, Viber, Telegram.

Вартість CRM-системи – 299 гривень на місяць. Безкоштовна версія доступна 14 днів.

Pipedrive

Програмне забезпечення дозволяє управляти операціями, постійно спрямовує ліди в воронки продажів. Ви можете переглядати історію взаємин з клієнтами – зберігаються дзвінки, електронні листи, контактна інформація.

У систему вбудований порадник продажів – штучний інтелект, який допомагає запобігти втратам і підвищити продуктивність. За допомогою звітів і аналітики проводитися оцінка ефективності діяльності.

Вартість – від 398 гривень на місяць. Безкоштовна версія доступна 14 днів.

Base CRM

Дозволяє відслідковувати продажу, як вони просуваються по різним стадіям. Доступно прогнозування доходів і успішності торгівлі. За допомогою звітів, що формуються в програмі, керівник може ставити завдання і оцінювати ефективність роботи співробітників.

Передбачено доступ до даних про угоди, який статус, хто відповідальна особа. Зберігається контактна інформація клієнтів, історія дзвінків, листування. Забезпечення підійде для середнього та великого бізнесу.

Вартість CRM-системи – від 1265 гривень в місяць.

Sales Creatio (bpm’online)

За допомогою програми можна управляти всім циклом продажу – від “холодного” контакту до повторних замовлень. Передбачені також управління сервісом, лідами та маркетингом. Система дозволяє аналізувати діяльність, що сприяє прийняттю оптимальних управлінських рішень.

Вартість системи – від 610 гривень на місяць. Користуватися безкоштовною версією можна 14 днів.

Робимо висновки

Ми розглянули п’ять популярних CRM-систем в Україні. Яку вибрати залежить від потреб Вашого бізнесу, його масштабів, кількості співробітників, бюджету.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит