fbpx

Покрокова інструкція встановлення «1С:Підприємство»

Після того, як Ви вирішили купити конфігурацію «1С:Підприємство» в Києві її потрібно встановити на ПК. Установка програми складається з двох етапів: ставиться технологічна платформа «1С:Підприємство», після чого - бажана конфігурація (в нашій інструкції використовується Бухгалтерія).

Зверніть увагу

Купуючи програми «1С:Підприємство» в нашій компанії, ми безкоштовно доставимо програму, встановимо і налаштуємо її, зберігши для Вас при цьому час, витрачений на самостійну настройку.Также, Ви можете замовити установку «1С:Підприємство» в нашій компанії. Фахівці в найкоротші терміни привезуть програму, встановлять і проведуть її тонке налаштування, що підвищить продуктивність програми і дасть можливість уникнути подальших проблем в роботі програмного продукту.

Отже

Отже, установка «1С:Підприємство» складається з таких етапів:

1. установка технологічної платформи «1С:Підприємство»;
2. установка конфігурації.

Платформа і конфігурація включені в комплект поставки придбаного програмного продукту, але часто буває, що на диску поставляється трохи застаріла версія. Тому, в нашій інструкції, ми розповімо, як встановити актуальну версію «1С:Підприємство», після чого встановити бажану конфігурацію.

Де взяти нову версію технологічної платформи?

Після придбання конфігурації «1С:Підприємство», Ви отримуєте програму в електронному вигляді або USB-флешку (якщо буде використовуватися апаратна захист). Також, Вам нададуть персональний логін і пароль для входу на сайт з релізами платформи, які потрібно буде ввести в запропоновану форму.

Після входу на сайт з релізами «1С:Підприємство», качаємо бажану версію платформи.

Установка технологічної платформи

Після скачування платформи заходимо в папку з файлом і запускаємо установку (подвійний клік по файлу «setup.exe»)

На етапі вибору додаткових компонентів можна додати потрібні мови (в нашому випадку обрані Український, англійська й російська). Також є можливість вибрати свою директорію для установки (це забезпечить збереження програми в разі необхідності перевстановлення Windows)

Вибір мови платформи і майбутньої бази даних (для того що б не було конфлікту між базою і платформою, мову рекомендовано вибирати одну мову)

Після установки платформи буде запропоновано встановити HASP DRIVER (для можливості використання апаратної ліцензії). Якщо ж такий вид ліцензії використовуватися не буде, зніміть галочку.

Перший етап інсталяції закінчений. Технологічна платформа 1С:Підприємство встановлена.

Встановлення конфігурації

Тепер потрібно встановити бажану конфігурацію 1С:Підприємства

Варіантів може бути два:

 1. Є інсталяційний диск з придбаної програмою;
 2. Файл конфігурації надано партнером САБ.
 3. У нашому випадку - це конфігурація Бухгалтерія 8, яку можна купити у нас на сайті. Запускаємо файл autorun.exe. У вікні вибираємо бажану мову конфігурації і натискаємо «Вибіркова установка» (для того, що б не встановлювати «1С:Підприємство», ми її встановили на 1-му етапі) і вибираємо тільки конфігурацію

Після вікна вітання натискаємо "далі" і чекаємо завершення установки.

Далі запускаємо програму (ярлик на робочому столі) і створюємо інформаційну базу даних.

Буде запропоновано два варіанти:

 1. База для роботи (чиста база без налаштувань і даних);
 2. База з демо даними (для початкового ознайомлення з усіма можливостями)

Ми вибрали базу з попередньо встановленими демонстраційними даними. Вибираємо майбутній каталог зберігання бази (бажано вибрати каталог поза диска «С» для забезпечення «збереження» бази в разі переустановлення системи Windows) і натискаємо далі, нічого не чіпаємо, готово.

Ось і все, конфігурація «1С:Підприємство», Бухгалтерія і база даних встановлено. Запускаємо «1С:Підприємство», побачимо вікно з пропозицією отримати ліцензію (конверт з пін-кодами).

Про те як отримати ліцензію, докладно описано в інструкції, що поставляється в (комплекті поставки).

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит