Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Для чого подають нульову звітність в податкову?

Розглянемо для чого подають нульову звітність в податкову. Серед підприємців існує думка, що при відсутності роботи не потрібно подавати звітність, на жаль, це не так. Порушення законодавства України може спричинити за собою штрафи – непередбачені витрати тому потрібно бути уважним, коли мова йде про звітність і правових нормах в цілому.

Законодавство зобов’язує фізичну особу-підприємця подавати звіти, як при активній діяльності, доходах, так і коли їх немає. Норми, які потрібно дотримуватися прописані і зафіксовані в Податковому кодексі України.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Нульову звітність в податкову здають організації та бізнесмени, що не вели роботу за звітний період.

Встановлюємо, чи велася діяльність?

Здавати нульову звітність необхідно суб’єктам, що відповідають наступним характеристикам:

  • За звітний період не зафіксовано ніяких операцій на банківському рахунку або в касі організації;
  • Компанія не займається реалізацією продукції, сервісом, не робить покупок;
  • Відсутні виплати співробітникам.

Список звітів, що необхідно подавати в податкову визначається системою оподаткування, наявністю зареєстрованих податків, їх організаційно-правовою формою.

Податковий кодекс України в статті 49, пункт 2 зафіксував таке положення – не має значення здійснювалася господарська діяльність підприємцем чи ні, необхідно подавати декларацію по всіх податках, що він сплачує.

Звітність, що не подається при відсутності діяльності

Трапляється, що бухгалтери на підприємствах перестараються і підприємець подає звітність, яку не потрібно. Це нераціональна трата часу та ресурсів. Нічого страшного при подачі даного роду документів не відбудеться і все ж.

Згідно із законодавством України ФОП, юридичні особи при відсутності найманих працівників можуть не подавати до податкової Звіт про суми нарахованого ЄСВ.

Програми та сервіси BAS

Докладніше

Наслідки порушення строків або не здача нульової звітності до податкової

Підприємець несе відповідальність за порушення норм прописаних в ПКУ. Якщо нульова звітність не була подана розмір штрафу становить – 170 гривень, при наступних порушеннях протягом року стягнення за окремий випадок – 1020 гривень. Щоб уникнути подібних ситуацій стежте за нормами законодавства, консультуйтеся у хороших бухгалтерів.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу лінійки BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання