Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Після податкової амністії ДПС перевірить усі доходи фізосіб з 1995-го

1995

З 1 вересня розпочалося одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб із подальшою сплатою одноразового збору до державного бюджету. Результатом цієї кампанії має бути “податкова амністія” активів, які раніше не були задекларовані. І все ж таки, коли закінчиться період зазначеної амністії будуть введені непрямі методи оподаткування. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Він каже, що ці методи передбачають можливість проводити податкову оцінку операцій фізичних осіб щодо придбання об’єктів нерухомості або дорогих речей без задекларованих доходів після податкової амністії ДПС. «Умовно кажучи, якщо існує факт купівлі великого об’єкта нерухомості, при цьому задекларованих доходів немає, і амністію людина не проходила, тобто вона не показала своїх реальних доходів, з яких чомусь не були сплачені податки… Наслідком цього буде те, що податкова має донарахувати суму несплачених податків», – заявив міністр.

Водночас податки, що не були сплачені, нараховуються не на всю суму покупки, а на різницю між задекларованими доходами та вартістю покупки.

Марченко прокоментував механізм роботи непрямого оподаткування: «У момент реєстрації угоди про купівлю-продаж, наприклад об’єкт нерухомості, така інформація з’являється у податковій. Податкова перевіряє інформацію, а людину ніхто турбувати не збирається, якщо немає підстав для цього». Механізм, за словами міністра, функціонуватиме в автоматичному режимі.

«Автоматично податкова перевіряє наявність доходів, сплачених із 1995 року, підсумовує їх усі доходи, сплачені податки; потім зіставляє суму цих доходів з інформацією про купівлю об’єкта нерухомості та їх вартістю. Якщо ця людина амністувала і задекларувала ще доходи, це підсумовується також і потім до такої людини або є питання, або їх немає. Я думаю, переважно питань не буде», – сказав Марченко.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання