fbpx

Програма 1С:Підприємство Підрядник будівництва 4.0. Управління фінансами

1С_Підрядник будівництва

Програмне забезпечення 1С:Підприємство підрядник будівництва 4.0 призначений для фінансового, бухгалтерського і податкового обліку в підрядних організаціях України. 1С:Підприємство підрядник забезпечить для вашої бухгалтерії рішення всіх завдань, включаючи фінансовий облік на підприємстві, виписку всіх первинних бухгалтерських документів, а також облік продажів і т.д. Крім цього дана конфігурація дозволяє автоматизувати і деякі інші служби. Наприклад, відділ продажів або закупівель, тому що в неї на початковому рівні закладена можливість суміщення з іншими рішеннями (торгівля на підприємстві, зарплата і кадри і т.д.)

1С:Підприємство підрядник будівництва 4.0 також включає обов’язкову підготовку до електронної звітності, згідно актуальною законодавчою базою України. Це практично виключає податкові помилки і значно полегшує і прискорює роботу бухгалтерського відділу.

Підрядник будівництва 4.0 управління фінансами. Основні функціональні можливості:

 • документообіг. Починаючи від первинної бухгалтерії, тобто виписки рахунків-фактур, видаткових накладних до введення окремих, специфічний проводок
 • облік діяльності не однієї, а кількох організацій відразу. 1С:Підприємство підрядник дозволяє вести кожне підприємство в окремій базі, але в той же час використовувати загальну інформаційну базу для складання звітності. Якщо господарська діяльність підприємств при цьому тісно пов’язана між собою, то ця функція полегшує і прискорює роботу, тому що дозволяє використовувати одні і ті ж списки контрагентів, товарів і т.д.
 • облік виробничих та матеріальних запасів
 • облік складських і торгових операцій. Підрядник будівництва 4.0 управління фінансами дозволяє автоматизувати і надходження, і реалізацію товарів. Виписка рахунків, видаткових та податкових накладних здійснюється з урахуванням договірних відносин.
 • облік будівництва. Підрядник будівництва побачить в даному ПО автоматизацію практично всіх основних операцій будівельного процесу.

Група компаній А4 завжди враховує специфіку роботи своїх клієнтів. Найчастіше базові конфігурації для великих підприємств дороблюються під їхні потреби. Більш того, ми надаємо послугу по супроводу протягом усього співробітництва.

Ціна програми 1С:Підприємство Підрядник будівництва 4.0 для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”13900 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами для 5 користувачів”39000 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 4.0 Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”7800 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 4.0 Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”27000 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 4.0 Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”48000 грн.

Програмний продукт “Підрядник будівництва 4.0. Керування фiнансами” включає технологічну платформу “1С:Підприємство”, всю функціональність конфігурації “Бухгалтерія для України” редакція 1.2 і галузеву специфіку.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Підрядник будівництва 4.0 для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит