fbpx

Програма 1С:Підприємство Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом

1С_Підрядник будівництва

Програмне забезпечення 1С:Підприємство підрядник будівництва створено на базі стандартної облікової програми 1С:Підприємство 8 і включає в себе крім основного функціоналу ще й специфіку для цієї ніші бізнесу. ПО “Підрядник будівництва 3.0” в першу чергу призначена для практично повної автоматизації виробництва в будівельних організаціях. Застосовується як в підрядних організаціях, так і для роботи інших учасників та інвесторів.

1С:Підприємство підрядник будівництва версії 3.0 дозволяє створювати календарні плани в будівництві, вести контроль, облік для монтажних робіт, планувати витрату ресурсів, своєчасну їх закупівлю.

ПЗ “Підрядник будівництва 3.0” призначено в першу чергу для вирішення наступних завдань:

 • повне виключення ручної праці при плануванні і складанні календарних планів будівництва. Це значно прискорює процес роботи виключає вже на даному етапі велику кількість помилок, які можуть бути зроблені випадково людиною
 • автоматизація виконання і обліку складеного і затвердженого календарного плану
 • підрядник будівництва може успішно здійснювати в програмному забезпеченні виробничий облік підприємства
 • максимально автоматизовані процеси обробки значної кількості даних і інформації при великій кількості об’єктів і робіт
 • складський облік, резервування, списання і поставка матеріалів
 • звітна діяльність, що дозволяє вчасно відслідковувати ті чи інші процеси і швидко приймати рішення в разі необхідності внести правки в бізнес процеси.

1С:Підприємство будівельне виробництво дозволяє:

 • не тільки планувати і створювати план робіт для одного або декількох будівельних об’єктів, а й створювати кілька версій для кожного з них, аналізувати і вибирати найкращий
 • облік матеріалів, які були фактично витрачені як для всього об’єкта будівництва в цілому, так і в розрізі певних робіт
 • підрядник будівництва 3.0 також дозволяє автоматизовано вести кадровий облік
 • призначати відповідальних виконавців на ті чи інші види робіт для спрощеного ведення та внесення великого обсягу даних створювати шаблони і групи робіт.

Група компаній А4 займається не тільки розробкою і впровадженням ПО для обліку, а й його технічною підтримкою, а також надає цілий комплекс інших супровідних робіт. Ви можете залишити свою заявку для більш детального спілкування з менеджером, який відповість на всі Ваші питання, зважаючи на специфіку Вашого підприємства.

Ціна програми 1С:Підприємство Підрядник будівництва 3.0 для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом”9300 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”4680 грн.
Програмна продукція “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”31200 грн.

Таким чином, програма “Підрядник будівництва. Управління будівельним виробництвом, редакція 3.0” призначена для автоматизації виробничої діяльності будівельних організацій всіх рівнів і може застосовуватися як у класичних підрядних організаціях, так і в роботі інших учасників інвестиційно-будівельного процесу.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Підрядник будівництва 3.0 для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит