Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Переваги та недоліки ФОП на 3-й групі

3

Не знаєте, чи варто обирати 3 групу для ведення бізнесу? У даній статті ми розглянемо,  які існують переваги і недоліки ФОП на 3-й групі.

Почнемо з того, що вибір здійснюється з урахуванням безлічі факторів, які стосуються Вашої діяльності. Будете займатися торгівлею або надавати послуги, реалізовувати продукцію/сервіс в рамках нашої країни або виходити за її межі і т.д. Багато аспектів необхідно враховувати, щоб вибравши ту чи іншу групу отримувати максимум вигоди.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

3-група може допомогти реалізовувати потенціал бізнесу та швидко розвивати його, а, часом, може привнести труднощі в діяльність. За допомогою статті Ви зможете краще зрозуміти особливість даної категорії.

Переваги ФОП на 3-й групі

Почнемо з доходів. Максимальна сума, яку Ви можете заробити за рік – 7 мільйонів гривень (для ЄН), а це більше ніж на інших групах. Можливість отримувати дохід більше – завжди перевага.

Як платник податків, можете вибрати платити 3% або 5%. Залежно від способу ведення бізнесу, його специфіки можна бути платником ПДВ і виплачувати 3% від доходу або без ПДВ – 5%. Рішення залишається за Вами, як зручніше і вигідніше, такий вибір і робите.

Безумовна перевага ФОП на 3-й групі – необмежені види діяльності, крім заборонених в пункті 291.5 Податкового кодексу України. Це дає можливість самостійно робити вибір в якому напрямку працювати і розвиватися.

На 3-й групі Ви маєте право наймати необмежену кількість співробітників. З розвитком бізнесу зростає і кількість персоналу. Оскільки Ви можете вже не встигати все контролювати, а кількість обов’язків співробітників стає все більше і більше. Одним з варіантів розв’язання проблеми є найм спеціалістів.На 3-й групі Ви не обмежені в кількості найманих працівників.

Використовувати касовий апарат необхідно при доході понад 1 мільйон гривень.

Недоліки ФОП на 3-й групі

На відміну від фіксованих податків 1-ї та 2-ї групи на третій 3% з ПДВ або просто 5%. Із зростанням доходу, зростає і сума податку. Оподатковується весь дохід, який отримали від клієнта. Витрати на оренду, виробництво і т.д. не вираховуються.

З січня 2021 року касовий апарат необхідно встановлювати обов’язково. Не має значення дохід менше або більше 1 мільйона гривень, буде вимагатися наявність РРО.

Перевищивши ліміт Ви повинні виплатити 15% від суми перевищення. Вас або автоматично переводять на загальну систему оподаткування, або стаєте платником ПДВ. При цьому Єдиний податок становить 3%, а ПДВ – 20%.

3

"BAS Малий бізнес"

Докладніше про програму

Робимо висновки

Є свої переваги і недоліки ФОП на 3-й групі, як і на будь-який інший. Чи дозволить дана категорія вести бізнес і розвивати його? Звісно так. Як ми говорили вище – вибір залежить від безлічі факторів. У даній статті ми розглянули, що в цілому може служити плюсами і мінусами 3-ї групи.

Якщо у Вас виникли питання щодо програм BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання