fbpx

Організація управлінського обліку на підприємстві

Организация управленческого учета на предприятии

Організація управлінського обліку – функція, яка дозволить Вам ефективно керувати своїм бізнесом. Поняття має на увазі під собою оперативне отримання актуальної інформації про діяльність компанії.

Організація управлінського обліку передбачає установку системи автоматизації підприємства. Дана опція дозволяє швидко отримувати звітність для аналізу і подальшого планування діяльності. Організований управлінський облік вирішує такі завдання:

 • Звітність по заборгованості;
 • Контроль;
 • Прийняття рішень;
 • Управління.

Фінансовий і управлінський облік тісно пов’язані між собою. Оскільки складно приймати рішення без знань фінансової ситуації Вашої компанії. Необхідно аналізувати витрати та прибуток, стежити за грошовими потоками, планувати їх.

Фінансовий і управлінський облік. системи автоматизації

Організація управлінського обліку вимагає певного забезпечення. Фінансовий облік, в свою чергу. можна автоматизувати за допомогою будь-якого програмного продукту. Також вибір залежить від специфіки діяльності підприємства. Розглянемо рішення, які Вам допоможуть.

Програми лінійки BAS

BAS Управління торгівлею. Забезпечення дає можливість організувати фінансовий і управлінський облік в підприємствах, які займаються будь-яким видом торгівлі.

BAS ERP. Програмний продукт розроблений для багатопрофільних підприємств. Допоможе контролювати грошові операції і роботу всієї компанії.

Організація управлінського обліку та контролю фінансів в середньому бізнесі проводитися за допомогою BAS Комплексне управління підприємством.

Програми лінійки 1С:Підприємство

1С:Підприємство Управління невеликим підприємством. Рішення дозволяє отримувати інформацію про всі аспекти діяльності в малому бізнесі.

1С:Підприємство Управління торговим підприємством. Підходить для автоматизації фінансового та управлінського обліку в компаніях, що займаються будь-яким видом комерційної діяльності.

Контролювати грошовий потік і роботу компанії в великому бізнесі можна за допомогою 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством.

Організація фінансового та управлінського обліку – необхідність

Дана опція дозволить Вам ефективно керувати бізнесом, підвищувати його продуктивність і дохід.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит