Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Організація управлінського обліку на підприємстві

Організація управлінського обліку – функція, яка дозволить Вам ефективно керувати своїм бізнесом. Поняття має на увазі під собою оперативне отримання актуальної інформації про діяльність компанії.

Організація управлінського обліку передбачає установку системи автоматизації підприємства. Дана опція дозволяє швидко отримувати звітність для аналізу і подальшого планування діяльності.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Організований управлінський облік вирішує такі завдання:

  • Звітність по заборгованості;
  • Контроль;
  • Прийняття рішень;
  • Управління.

Фінансовий і управлінський облік тісно пов’язані між собою. Оскільки складно приймати рішення без знань фінансової ситуації Вашої компанії. Необхідно аналізувати витрати та прибуток, стежити за грошовими потоками, планувати їх.

Фінансовий і управлінський облік. Системи автоматизації

Організація управлінського обліку вимагає певного забезпечення. Фінансовий облік, в свою чергу. можна автоматизувати за допомогою будь-якого програмного продукту. Також вибір залежить від специфіки діяльності підприємства. Розглянемо рішення, які Вам допоможуть.

Програми лінійки BAS

  • “BAS Управління торгівлею”. Забезпечення дає можливість організувати фінансовий і управлінський облік в підприємствах, які займаються будь-яким видом торгівлі.
  • “BAS ERP”. Програмний продукт розроблений для багатопрофільних підприємств. Допоможе контролювати грошові операції і роботу всієї компанії.
  • Організація управлінського обліку та контролю фінансів в середньому бізнесі проводитися за допомогою “BAS Комплексне управління підприємством”.
  • “BAS Малий бізнес”. Гнучке рішення, яке адаптується під будь-яку галузь бізнеса.

"BAS КУП"

Докладніше про програму

Організація фінансового та управлінського обліку - необхідність

Дана опція дозволить Вам ефективно керувати бізнесом, підвищувати його продуктивність і дохід. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання