Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Оренда віртуального сервера для BAS та інших програм автоматизації

Оренда виділеного віртуального сервера (virtual dedicated server) — це послуга, замовляючи яку, Ви отримуєте налаштований, повністю готовий до роботи сервер для віддаленого використання програм автоматизації бізнесу, зокрема BAS, який цілодобово супроводжується нашими фахівцями. Оренда сервера передбачає встановлення будь-якої бажаної конфігурації: BAS Бухгалтерія, BAS Управління торгівлею, BAS Роздріб, BAS ERP і т.п.

Для оцінки можливостей нашого серверного обладнання при роботі з BAS, ми надаємо хмарний хостинг за вигідною ціною. Після чого Ви зможете вибрати для себе зручний тариф і конфігурацію сервера.

BAS

Хостинг в Україні від А4

Оренда віртуального сервера в Україні

Впровадження самого популярного програмного забезпечення для бухгалтерського, податкового, управлінського та інших видів обліку вимагає певних технічних можливостей від вашого підприємства. Не завжди є сенс і можливість організовувати окреме серверне сховище в офісі. В таких випадках ми рекомендуємо використовувати хмарні сервера, які мають багаторівневий захист всіх ваших даних і виключають потрапляння її в чужі руки, а також втрату. Оренда сервера BAS є популярним і часто оптимальним рішенням для компаній різного розміру – від малого бізнесу до гігантських корпорацій.

Сервер для програм BAS – це послуга, завдяки якій ви отримуєте повністю налаштоване рішення для віддаленого користування програмою. Оренда сервера під будь-які системи автоматизації бізнесу дозволяє установку будь-якої конфігурації для будь-якого галузевого рішення. Наші фахівці відштовхуються від ваших вимог і ефективно налаштовують програму конкретно для вашого бізнесу.

Головні можливості, які надає оренда сервера для BAS та інших систем автоматизації бізнесу в Україні:

 • Швидка робота. Завдяки тому, що хмарні сервера, які ми налаштовуємо мають високі технічні дані виключається підвисання і некоректну роботу програми
 • Оренда віртуального сервера дозволяє вам мати доступ до роботи з будь-якої точки світу
 • Висока захищеність і конфіденційність. Ніхто не дізнається дані вашої компанії і не отримає до них доступ. Оренда BAS в хмарі має на увазі багаторівневу аутентифікацію і шифрування даних
 • Зберігання та стабільне щотижневе резервування даних і копіювання їх на інші сервера. Це виключає втрату інформації

Компанія А4 вже багато років надає оренду сервера під системи автоматизації бізнесу. Ми надаємо надійний хостинг і можемо гарантувати вам налагоджений і безперебійний робочий процес.

Сервери для BAS та інших систем автоматизації — Тарифи і вартість

Тарифні пакети на сервери в Україні

Тариф

Процесор, CPU

SSD

ОЗУ

Користувачі

Ціна в місяць

Пакет 0

Intel E5-2680v4 / 2 ядра

64 Gb

2 Gb

2

670.00 грн

Пакет 1

Intel E5-2680v4 / 4 ядра

128 Gb

4 Gb

5

1 350.00 грн

Пакет 2

Intel E5-2680v4 / 6 ядер

128 Gb

6 Gb

10

2 000.00 грн

Пакет 3

Intel E5-2680v4 / 6 ядер

128 Gb

8 Gb

15

2 450.00 грн

Пакет 4

Intel E5-2680v4 / 8 ядер

128 Gb

10 Gb

20

3 100.00 грн

Пакет 5

Intel E5-2680v4 / 8 ядер

256 Gb

12 Gb

30

3 700.00 грн

Пакет 6

Intel E5-2680v4 / 16 ядер

512 Gb

16 Gb

50

5 600.00 грн

Пакет 7

Intel E5-2680v4 / 16 ядер

512 Gb

24 Gb

70

7 700.00 грн

Розрахувати індивідуальний тариф

Що таке BAS на віддаленому сервері

Припустимо, що Ваш основний офіс розташовується в місті Київ. Також у Вашій компанії є кілька філій або офісів, які розташовуються в інших містах України (Харків, Одеса, Дніпро). Всі співробітники компанії повинні одночасно мати доступ до однієї конфігурації і документам ваших програм. Ми розміщуємо конфігурацію BAS або щось інше у нас на сервері, а Ваші співробітники працюють віддалено («BAS» через інтернет).

Розрахуйте Ваш ідеальний тарифний план

1
Процесор
Intel E5-2680v4 / 2 ядра
Intel E5-2680v4 / 4 ядра
Intel E5-2680v4 / 6 ядер
Intel E5-2680v4 / 8 ядер
Intel E5-2680v4 / 16 ядер
2
SSD
64 Gb
128 Gb
256 Gb
512 Gb
1024 Gb
3
ОЗУ
2 Gb
4 Gb
6 Gb
8 Gb
10 Gb
12 Gb
16 Gb
24 Gb
4
К-ть користувачів
2
5
10
15
20
30
50
70

Чому варто обрати саме наш хостинг?

 • Безпека. Пропонуємо можливість підключення до Вашого сервера тільки з Ваших IP адрес, або з використанням VPN з’єднання.
 • Безкоштовне обслуговування;
 • Питання роботи сервера вирішуються оперативно;
 • Регулярне резервне копіювання всіх даних;
 • Захист даних від вірусів;
 • За встановлення будь-якого ПО відповідаємо ми;
 • Підключення по захищеному каналу;
 • Резервний канал підключення;
 • Обмеження по каналу відсутні;
 • Підключення торгівельного обладнання;
 • Сучасне обладнання;
 • Підключення програм сервісу здачі електронної звітності.
BAS

Хостинг в Європі

Орендуючи сервер для використання BAS з віддаленим доступом, Вам не має потреби витрачати гроші на власне серверне обладнання та не потрібно наймати фахівця для його адміністрування. Орендуючи в нас хостинг, крім конфігурації BAS, Ви зможете встановити будь-яке програмне забезпечення, необхідне для щоденної роботи співробітників, а також налаштовувати всі системні параметри під потреби свого бізнесу.

При цьому Ви отримаєте ліцензії на програми, постійний віддалений доступ до конфігурації ваших систем автоматизації  і цілодобову технічну підтримку наших фахівців.

Після вибору бажаної конфігурації серверного обладнання, наші співробітники встановлять всі програми та налаштують сервер. Вам залишиться лише подбати про стабільне з’єднанні для роботи через інтернет, за допомогою якого Ви будете підключатися через захищений канал за допомогою логіна і пароля, (так званий – віддалений доступ до «BAS»). Вам не буде потрібна самостійне встановлення будь-якого додаткового обладнання або програмного забезпечення.

Основні переваги оренди сервера:

 1. Вам не потрібно робити додаткові витрати на те, щоб купувати сервер для своєї компанії та супутнє ліцензійне програмне забезпечення, платити зарплату програмісту та системному адміністратору.
 2. Не потрібно витрачати гроші на супровід “BAS» і дбати про оновлення конфігурації. Наші фахівці всі поновлення встановлюють самостійно, підтримуючи систему і програмне забезпечення в актуальному стані.
 3. Вам не буде потрібно хвилюватися про збереження Ваших даних в базі і постійно виконувати резервне копіювання, що особливо важливо для таких конфігурацій як “Бухгалтерія” та “Управління торгівлею”. В нашому дата центрі, Ваша «BAS» знаходиться під надійним захистом, незважаючи ні на які обставини (вихід з ладу офісного обладнання, крадіжка персонального ноутбука, покупка нових комп’ютерів для бухгалтерії).
 4. Всі дані, що передаються через інтернет, надійно шифруються, і крім Ваших співробітників, ніхто не має доступ до бази. Вкрасти базу «BAS» на віртуальному сервері неможливо.
 5. Вам не доведеться піклуватися про доступність бази даних працюючи в «BAS» через інтернет. Їдучи у відпустку або виходячи на лікарняний, Ваш бухгалтер зможе перебувати на зв’язку і, в разі виникнення проблем, підключитися до «BAS» віддалено. Також до бази зможе підключитися будь-яка кількість користувачів, яким будуть надані такі права. Все, що їм потрібно – це мати під рукою комп’ютер з доступом в інтернет. При цьому доступ до бази буде цілодобовим – і ніяка
  різниця в годинних поясах йому не перешкода.
 6. Вам в цілому буде зручно і просто налагодити роботу віддалених співробітників. У будь-який момент вони матимуть не тільки доступ до програм, а й до будь-яких інших документів, розташованих на сервері. При цьому друк документів Ви можете налаштувати на принтер, розташований в офісі.
 7. Ви можете надати своїм співробітникам можливість швидкої роботи з будь-якою програмою обліку. В «BAS» зможе спільно працювати велика кількість користувачів, нічого не буде гальмувати і виходити з ладу в відповідальний момент. При зростанні Вашої фірми і збільшенні кількості співробітників, Вам не доведеться турбуватися про
  продуктивність устаткування.
 8. Ви буде працювати в звичних для Вас та Ваших співробітників додатках, що виключить необхідність перенавчання.
 9. Ви зможете підключити до віддаленого сервера з конфігурацією «BAS» будь-яке периферійне устаткування (принтери, МФО, сканери).
 10. Ви зможете віддалено використовувати програми, маючи будь-яку десктопну або мобільну операційну систему (32-bit або 64-bit) –  Windows, Linux, iOs, MacOs або Android.

Робота на сервері може бути з будь-якою зручною Вам операційною системою

Використання віддаленого сервера на нашому хостингу Ви отримуєте багаторівневий захист даних + щоденне резервне копіювання даних. Оренда VPS «BAS» – не просто багатофункціональна система для швидкої і безпечної роботи, а й можливість спокійно займатися бізнесом, не відволікаючись на технічні деталі. Ваші співробітники зможуть вибудувати зручну систему для роботи, вести облік і орієнтуватися на потреби клієнтів, маючи доступ до даних в будь-який час доби, в будь-якій точці світу і з будь-якого пристрою.

Oracle LinuxOS X ServerGentoo
SUSE Linux Enterprise ServerRed Hat Enterprise LinuxFedora
OpenBSDUbuntu ServerCentOS
DebianFreeBSDWindows Server 64 bit

Конфігурація орендованого серверного обладнання може бути змінена за бажанням замовника. Додатково можна замовити адміністрування віртуального сервера. З нами Ваші бази даних будуть в повній безпеці. Якщо Вам потрібна додаткова інформація, тестовий період VPS або Ви хочете замовити сервер для «BAS» телефонуйте +38 (044) 393-41-07, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання