fbpx

Оренда віртуального сервера для 1С:Підприємство

Аренда сервера 1С в Европе
Оренда виділеного віртуального сервера (virtual dedicated server) — це послуга, замовляючи яку, Ви отримуєте налаштований, повністю готовий до роботи сервер для віддаленого використання 1С:Підприємства, який цілодобово супроводжується нашими фахівцями. Оренда сервера передбачає встановлення будь-якої бажаної конфігурації «1С:Підприємство» 8.3 або 7.7: Бухгалтерія, Управління торговим підприємством, Управління невеликою фірмою, Управління Торгівлею і т.п.
 
Для оцінки можливостей нашого серверного обладнання при роботі з «1С:Підприємство» 8, ми надаємо хмарний хостинг за вигідною ціною. Після чого Ви зможете вибрати для себе зручний тариф і конфігурацію сервера.
 

Впровадження самого популярного програмного забезпечення для бухгалтерського, податкового, управлінського та інших видів обліку вимагає певних технічних можливостей від вашого підприємства. Не завжди є сенс і можливість організовувати окреме серверне сховище в офісі. В таких випадках ми рекомендуємо використовувати хмарні сервера, які мають багаторівневий захист всіх ваших даних і виключають потрапляння її в чужі руки, а також втрату. Оренда сервера 1С:Підприємство є популярним і часто оптимальним рішенням для компаній різного розміру – від малого бізнесу до гігантських корпорацій.

1С:Підприємство сервер – це послуга, завдяки якій ви отримуєте повністю налаштоване рішення для віддаленого користування програмою. Оренда сервера під 1С:Підприємство дозволяє установку будь-якої конфігурації для будь-якого галузевого рішення. Наші фахівці відштовхуються від ваших вимог і ефективно налаштовують програму конкретно для вашого бізнесу.

Головні можливості, які надає оренда сервера для 1С:Підприємство:

 • Швидка робота. Завдяки тому, що хмарні сервера, які ми налаштовуємо мають високі технічні дані виключається підвисання і некоректну роботу програми
 • Оренда віртуального сервера 1С:Підприємство дозволяє вам мати доступ до роботи з будь-якої точки світу
 • Висока захищеність і конфіденційність. Ніхто не дізнається дані вашої компанії і не отримає до них доступ. Оренда 1С:Підприємство в хмарі має на увазі багаторівневу аутентифікацію і шифрування даних
 • Зберігання та стабільне щотижневе резервування даних і копіювання їх на інші сервера. Це виключає втрату інформації

Компанія А4 вже багато років надає оренду сервера під 1С:Підприємство. Ми надаємо надійний хостинг і можемо гарантувати вам налагоджений і безперебійний робочий процес.

Сервера для «1С:Підприємство» та «BAS» — Тарифи і вартість

ТарифПроцесор, CPUSAS, HDDОЗУ, GbRAIDК-ть користувачівЦіна, грн. / міс.— 20%
Пакет 0Intel E5-2620v4 / 2 ядра30 Gb2+2999 грн.800 грн.
Пакет 1Intel E5-2620v4 / 4 ядра100 Gb4+52000 грн.1600 грн.
Пакет 2Intel E5-2620v4 / 6 ядер100 Gb4+102650 грн.2120 грн.
Пакет 3Intel E5-2620v4 / 6 ядер100 Gb6+153300 грн.2640 грн.
Пакет 4Intel E5-2620v4 / 8 ядер100 Gb8+204100 грн.3280 грн.
Пакет 5Intel E5-2620v4 / 8 ядер200 Gb12+307600 грн.6080 грн.
Пакет 6Intel E5-2620v4 / 16 ядер300 Gb16+5010000 грн.8000 грн.
Пакет 7Intel E5-2620v4 / 16 ядер600 Gb24+7016000 грн.12800 грн.

Чому варто обрати саме наш хостінг?

 • Безпека. Пропонуємо можливість підключення до Вашого сервера тільки з Ваших IP адрес, або з використанням VPN з’єднання.
 • Безкоштовне обслуговування;
 • Питання роботи сервера вирішуються оперативно;
 • Регулярне резервне копіювання всіх даних;
 • Захист даних від вірусів;
 • За встановлення будь-якого ПО відповідаємо ми;
 • Підключення по захищеному каналу;
 • Резервний канал підключення;
 • Обмеження по каналу відсутні;
 • Підключення торгівельного обладнання;
 • Сучасне обладнання;
 • Підключення програм сервісу здачі електронної звітності.

Орендуючи сервер для використання 1С:Підприємство з віддаленим доступом, Вам не має потреби витрачати гроші на власне серверне обладнання та не потрібно наймати фахівця для його адміністрування. Орендуючи в нас хостинг, крім конфігурації 1С:Підприємство (Бухгалтерія і т.п.) Ви зможете встановити будь-яке програмне забезпечення, необхідне для щоденної роботи співробітників,  а також налаштовувати всі системні параметри під потреби свого бізнесу.

При цьому Ви отримаєте ліцензії на програми, постійний віддалений доступ до конфігурації 1С:Підприємство (7 або 8) і цілодобову технічну підтримку наших фахівців.

Після вибору бажаної конфігурації серверного обладнання, наші співробітники встановлять всі програми та налаштують сервер. Вам залишиться лише подбати про стабільне з’єднанні для роботи з «1С:Підприємство» через інтернет, за допомогою якого Ви будете підключатися через захищений канал за допомогою логіна і пароля, (так званий – віддалений доступ до «1С:Підприємство»). Вам не буде потрібна самостійне встановлення будь-якого додаткового обладнання або програмного забезпечення.

Що таке 1С:Підприємство на віддаленому сервері

Припустимо, що Ваш основний офіс розташовується в місті Київ. Також у Вашій компанії є кілька філій або офісів, які розташовуються в інших містах України (Харків, Одеса, Дніпро). Всі співробітники компанії повинні одночасно мати доступ до однієї конфігурації і документам «1С:Підприємство». Ми розміщуємо «1С:Підприємство» у нас на сервері, а Ваші співробітники працюють віддалено («1С:Підприємство» через інтернет).

сервер для 1С

Основні переваги оренди сервера:

 1. Вам не потрібно робити додаткові витрати на те, щоб купувати сервер 1С:Підприємство для своєї компанії та супутнє ліцензійне програмне забезпечення, платити зарплату програмісту та системному адміністратору.
 2. Не потрібно витрачати гроші на супровід “1С:Підприємство» і дбати про оновлення конфігурації. Наші фахівці всі поновлення встановлюють самостійно, підтримуючи систему і програмне забезпечення в актуальному стані.
 3. Вам не буде потрібно хвилюватися про збереження Ваших даних в базі і постійно виконувати резервне копіювання, що особливо важливо для таких конфігурацій як “Бухгалтерія для України” та “Управління торговим підприємством для України”. В нашому дата центрі, Ваша «1С:Підприємство» знаходиться під надійним захистом, незважаючи ні на які обставини (вихід з ладу офісного обладнання, крадіжка персонального ноутбука, покупка нових комп’ютерів для бухгалтерії).
 4. Всі дані, що передаються через інтернет, надійно шифруються, і крім Ваших співробітників, ніхто не має доступ до бази. Вкрасти базу «1С:Підприємство» на віртуальному сервері неможливо.
 5. Вам не доведеться піклуватися про доступність бази даних працюючи в «1С:Підприємство» через інтернет. Їдучи у відпустку або виходячи на лікарняний, Ваш бухгалтер зможе перебувати на зв’язку і, в разі виникнення проблем, підключитися до «1С:Підприємство» віддалено. Також до бази зможе підключитися будь-яка кількість користувачів, яким будуть надані такі права. Все, що їм потрібно – це мати під рукою комп’ютер з доступом в інтернет. При цьому доступ до бази буде цілодобовим – і ніяка
  різниця в годинних поясах йому не перешкода.
 6. Вам в цілому буде зручно і просто налагодити роботу віддалених співробітників. У будь-який момент вони матимуть не тільки доступ до «1С:Підприємство», а й до будь-яких інших документів, розташованих на сервері. При цьому друк документів Ви можете налаштувати на принтер, розташований в офісі.
 7. Ви можете надати своїм співробітникам можливість швидкої роботи з будь-якою програмою обліку. В «1С:Підприємство» зможе спільно працювати велика кількість користувачів, нічого не буде гальмувати і виходити з ладу в відповідальний момент. При зростанні Вашої фірми і збільшенні кількості співробітників, Вам не доведеться турбуватися про
  продуктивність устаткування.
 8. Ви буде працювати в звичних для Вас та Ваших співробітників додатках, що виключить необхідність перенавчання.
 9. Ви зможете підключити до віддаленого сервера з конфігурацією «1С:Підприємство» будь-яке периферійне устаткування (принтери, МФО, сканери).
 10. Ви зможете віддалено використовувати «1С:Підприємство», маючи будь-яку десктопну або мобільну операційну систему (32-bit або 64-bit) –  Windows, Linux, iOs, MacOs або Android.

Додаткова інформація

Використання віддаленого 1С:Підприємство сервера на нашому хостингу Ви отримуєте багаторівневий захист даних + щоденне резервне копіювання даних. Оренда VPS «1С:Підприємство» – не просто багатофункціональна система для швидкої і безпечної роботи, а й можливість спокійно займатися бізнесом, не відволікаючись на технічні деталі. Ваші співробітники зможуть вибудувати зручну систему для роботи, вести облік і орієнтуватися на потреби клієнтів, маючи доступ до даних в будь-який час доби, в будь-якій точці світу і з будь-якого пристрою.

Робота на сервері може бути з будь-якою зручною Вам операційною системою

Oracle Linux OS X Server Gentoo
SUSE Linux Enterprise Server Red Hat Enterprise Linux Fedora
OpenBSD Ubuntu Server CentOS
Debian FreeBSD Windows Server 64 bit

Конфігурація орендованого серверного обладнання може бути змінена за бажанням замовника.

Додатково можна замовити адміністрування віртуального 1С:Підприємство сервера.

З нами Ваші бази даних будуть в повній безпеці.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, тестовий період vps або Ви хочете замовити сервер для «1С:Підприємство» телефонуйте  +38 (044) 393-41-07, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит