fbpx

Оновлення конфігурацій ERP

obnovlenie-1c

Ми надаємо послуги з оновлення типових і доопрацьованих ERP систем. В рамках даного сервісу можна замовити послугу по ліцензійному оновленню BAS ERP. Також є можливість окремо придбати доступ до нових релізів BAS ERP.

Розробниками програм BAS для автоматизації бізнесу забезпечується постійний розвиток і оновлення систем відповідно до вимог законодавства, інформаційної грамотністю, розвитку технологій та сервісів.

Оновити конфігурацію ERP необхідно для отримання додаткових або нових можливостей програми, а також підтримки актуальності документів і форм звітності в рамках законодавства України.

Компанія А4 з 1997 року працює в сфері систем автоматизації бізнесу. Безліч проектів дали нам безцінний досвід, завдяки якому наші фахівці працюють продуктивно та якісно. Ми пропонуємо свої послуги для виконання робіт з оновлення типових, трохи та сильно доопрацьованих BAS ERP.

Переваги послуги оновлення ERP систем:

 • Економія часу та коштів на підтримку актуального ПО;
 • Доступ до графіка виходу нових версій програм, а також платформи;
 • Дані про поточні та майбутні зміни в функціоналі нових версій;
 • Інформація про актуальні релізи на даний момент часу;
 • Можливість завантажити дистрибутиви для поновлення програми;
 • Завантаження інструментів, що рекомендовані розробниками.

“Оновлення програм” – сервіс, завдяки якому Ви зможете зменшити витрати, трудові та операційні на підтримку програмного забезпечення:

 • Розробник системи BAS ERP займається удосконаленням функціональності системи та розробкою актуальних і необхідних змін, Ви не витрачаєтесь на виконувані співробітниками доопрацювання, при цьому використовуєте нові механізми і версії конфігурацій;
 • Шаблони, форми і т.д., які потрібні для ведення обліку й оформлення документації постійно оновлюються, завдяки чому Ви ведете діяльність в рамках законодавства України.

Як скористатися послугою оновлення ERP?

Необхідно звернутися до наших менеджерів для укладання договору обслуговування, попередньо підготувати наступну інформацію:

 • Код ЄДРПОУ Вашого підприємства;
 • Реєстраційний номер програмного продукту;
 • Реліз платформи і конфігурації.

Далі обговорити умови співпраці та відразу приступити до вирішення завдань. Також можете звернути увагу, що ми надаємо і комплексну підтримку по ERP.

Напишіть або зателефонуйте нам:
E-mail ✉: support@a4.com.ua
Телефонуйте за номером ☎: +38 (044) 393-41-07 или +38 (067) 551-29-81
Час роботи з 9:00 до 17:30, крім суботи, неділі та свят.

Останні оновлення BAS ERP

Завантажити оновлення для ERP можуть тільки зареєстровані користувачі ресурсу  portal.1c.eu. Отримати дані можна в особистому кабінеті на ресурсі dl.bas-soft.eu.

Щоб дізнатися чи є у Вас дана можливість, телефонуйте за номером + 38044-393-41-07 або пишіть на пошту – support@a4.com.ua.

Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит