fbpx

Огляд програми 1С:Підприємство Бухгалтерія

obzor-programmy-1s-buhgalteriya

Сьогодні проведемо огляд програми 1С:Підприємство Бухгалтерія. Розглянемо які її функціональні можливості, для чого її використовують і в яких сферах діяльності.

1С:Підприємство Бухгалтерія – система автоматизації бізнесу. Як і всі прикладні рішення такого типу, використовується з метою оптимізації роботи підприємства. Ринок постійно розвивається та вдосконалюється, тому, щоб бути конкурентоспроможним необхідно весь час прогресувати і не стояти на місці.

Автоматизація бізнес процесів сприяє зростанню продуктивності, за рахунок зниження кількості помилок, автоматичного виконання рутинних операцій, підвищення контрольованості діяльності.

Дана стаття – огляд самої популярної програми 1С:Підприємство Бухгалтерія. Її використовують безліч підприємств в самих різних сферах:

 • Торгівля;
 • Ресторанний бізнес;
 • Виробництво;
 • Готелі;
 • Сільське господарство;
 • Невеликі компанії;
 • Салони краси;
 • Та інші.

За допомогою конфігурації діяльність Вашої організації завжди ведеться в рамках поточного законодавства України, регулярні оновлення дозволяють відповідати всім нововведенням в правовій сфері. Завдяки даній опції Ви уникаєте штрафів і як наслідок непередбачених витрат.

Огляд програми 1С:Підприємство Бухгалтерія. Її функціональні можливості

Прикладне рішення дозволяє виконати всі завдання, які стоять перед бухгалтерською службою. Формування необхідної документації, звітів, ведення бухгалтерського та податкового обліків. Передбачена можливість ведення обліку окремо для кожного підприємства або в загальній інформаційній базі.

Прикладне рішення дозволяє виконати всі завдання, які стоять перед бухгалтерською службою. Формування необхідної документації, звітів, ведення бухгалтерського та податкового обліків. Передбачена можливість ведення обліку окремо для кожного підприємства або в загальній інформаційній базі.

Облік матеріалів, продукції здійснюється відповідно до законодавства. Для оцінки ТМЦ в наявності наступні методи:

 • По середній собівартості;
 • ФІФО – за собівартістю спочатку придбаних запасів;
 • Для роздрібної торгівлі – за вартістю реалізації з використанням середнього відсотка націнки.

Партійний облік ТМЦ проводитися з метою підтримки методу ФІФО. Підприємство саме вибирає зручний для неї спосіб оцінки.

Програмний продукт дозволяє вести складський облік. Контролюється кількість запасів, проводиться інвентаризація, грунтуючись на її результатах визначаються надлишки та списується недостача. При відсутності необхідності в опції складського обліку, її можна відключити.

Автоматизований облік придбання та реалізації продукції, а також послуг. В рамках продажів формуються рахунки на оплату, податкові та інші накладні. Всі операції проводяться згідно з укладеними договорами з клієнтами та постачальниками. Реалізована можливість відстежувати роздрібні продажі оперативно або за результатами інвентаризації.

Конфігурація дозволяє проводити облік банківських і касових операцій. Контролюються операції з валютою, готівкою та безготівковими коштами. Доступно формування необхідних документів – платіжок, касових ордерів, видаткових та прибуткових. Касові документи є основою для створення касової книги.

Огляд програми 1С:Підприємство Бухгалтерія повинен включати в себе можливість формувати стандартні бухгалтерські звіти. З їх допомогою можна проводити аналіз залишків, оборотів і проводок в різноманітних площинах – оборотно-сальдова, шахова відомість, головна книга, картка, обороти рахунку, діаграма і т.д.

За допомогою системи бухгалтер може формувати обов’язкову регламентну звітність, що подається власникам підприємства, спеціальним органам, які проводять контроль. Звіти для податкової автоматично переводяться в необхідний формат – файли XML. Передбачена інтеграція з Fredo Звіт, він дозволяє створювати регламентовану звітність, перевіряти її та відправляти до відповідних органів, зашифрувати і підписати за допомогою електронного цифрового підпису.

Прикладне рішення передбачає управління персоналом. Доступна можливість контролю руху персоналу, формування робочих графіків і облік часу. 1С:Підприємство Бухгалтерія дозволяє проводити калькуляцію заробітної плати, нарахування, утримання, депонування, формування необхідних звітів. Під час проведення розрахунків до уваги беруться інваліди та пенсіонери, які присутні в організації.

Сервісні можливості програмного забезпечення дозволяють:

 • Здійснювати всі види діяльності через Інтернет;
 • Пошук інформації по всім документам;
 • Завантаження валют з всесвітньої мережі;
 • Завантаження класифікаторів;
 • Інтерфейс може використовуватися російською або українською мові. Користувач сам вибирає зручний йому;
 • Та інші.

Система автоматизації бізнесу сповіщає про вихід оновлень і автоматично встановлює їх.

Огляд програми 1С:Підприємство Бухгалтерія. висновки

Дана конфігурація має широкі функціональні можливості і є найпопулярнішою серед користувачів. Вона підходить для підприємств практично будь-якій галузі, незалежно від масштабів і складності структури організації. Прикладне рішення дозволяє вести бухгалтерський та податковий облік, формувати необхідну звітність і документацію. Доступні всі системи оподаткування.

Дана програма – надійний інструмент оптимізації бізнесу. Впровадивши її на підприємство Ви підвищите ефективність і продуктивність діяльності. Рутинні операції буде виконуватися автоматично за рахунок чого знижується кількість помилок, а співробітники виконують більше завдань. Також більше немає необхідності працювати з великою кількістю паперових носіїв, вся інформація є в системі. Знаходити дані можна швидко та зручно за допомогою системи пошуку.

Наші фахівці можуть доопрацювати програмне забезпечення, якщо бізнес-процеси Вашого підприємства вимагають того. Ми з 1997 року на ринку систем автоматизації, маємо великий досвід у впровадженні та доробках конфігурацій. У нас Ви отримаєте якісне прикладне рішення і супровід.

На нашому сайті Ви можете дізнатися вартість даної програми та інших систем.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит