Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Правильне оформлення фіскального чека

У статті розглянемо правильне оформлення фіскального чека. Цей розрахунковий документ використовується багатьма підприємцями. Знання того, як має бути оформлений фіскальний чек допоможе уникнути штрафів.

З 1 липня 2021 року було внесено зміни до зазначеного документа. Ми опишемо, які саме це були корективи та як це вплинуло на оформлення.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Які зміни в оформленні фіскального чека з 1 липня 2021?

Міністерство фінансів України внесло зміни до зазначеного документа на товари чи послуги та на видачу коштів. У цьому випадку головною правкою є додатковий рядок 9. У ньому позначається цифри, що відповідають штрих-коду акцизного податку на спиртні напої. Підприємці, що займаються їхньою реалізацією, повинні вносити це в чек з 1 жовтня 2021 року.

Було запроваджено новий фіскальний чек. Він використовується у разі торгівлі валютними цінностями у готівковій формі. Цей документ має таке позначення – ф. № ФКЛ-5. У ньому присутні як стандартні реквізити, так і специфічні. Наприклад, у чеку необхідно вказати назву валюти, як прийнятої, так і виданої, код і кількість, який був курс, інформацію про контрагенті тощо. Цю форму повинні видавати обмінні пункти.

Реквізити для правильного оформлення фіскального чека вказані на зображенні:

Правильне оформлення фіскального чека - економія коштів

Коректно оформляючи цей розрахунковий документ Ви працюєте у рамках законодавства України. Це дозволяє уникнути непередбачених фінансових втрат. Вищевикладена інформація допоможе в оформленні фіскального чека.

Якщо Вас цікавлять програмні продукти лінійки BAS, звертайтесь до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Програми та сервіси BAS

Докладніше

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання