Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як перевести офіс на віддалену роботу

З тих чи інших причин виникає необхідність перевести офіс на віддалену роботу. У даній ситуації, коли невідомий термін закінчення протиепідеміологічних заходів, а продовження слідує за продовженням, дистанційна праця – необхідність для збереження бізнесу.

Дистанційна робота сприяє збереженню робочого місця співробітників і функціонуванню підприємства. Тому до переформатування діяльності потрібно поставитися з усією відповідальністю. Чим більш злагоджено буде вибудувана система праці, тим більш продуктивною вона буде.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

У статті ми розглянемо основні принципи організації дистанційної роботи, а також які сервіси та програмний продукт можуть бути корисні.

Створюємо умови, які допоможуть перевести офіс на віддалену роботу

Спочатку необхідно переконатися, що співробітники мають все необхідне для виконання завдань. Якщо використовуються робочі ноутбуки багато чого стає простіше, якщо ні, тоді фахівцям IT-сфери необхідно впевнитися, що на особистих пристроях персоналу присутнє потрібне програмне забезпечення.

Також необхідно подбати про техніку для роботи – навушники, мікрофони і т.д. Їх можна або видати співробітникам, або оплатити покупку пристроїв.

Коли Ви переконалися, що у співробітників в наявності все необхідне та немає проблем з інтернетом можна здійснювати настройку віддалених робочих столів. Дана опція допомагає працювати дистанційно і безпечно. Персонал отримує доступ до необхідних даних при цьому перебуваючи вдома.

З метою організації віддаленого офісу можна орендувати сервер. На ньому розміщується необхідне програмне забезпечення. Також Ви можете скористатися послугою віртуального офісу – OVO. Вона дозволяє безпечно зберігати дані та забезпечує постійний доступ до необхідної інформації.

Після організації віддаленого офісу проводитися установка програм, які необхідні для злагодженої роботи. Telegram або Skype підійдуть для створення чатів, проведення дзвінків, Skype можна використовувати і для відеоконференцій.

Використання сервісу Google Docs дозволить оформляти необхідні документи і працювати в них онлайн одночасно безлічі співробітників, також можна створити календар завдань та відслідковувати його виконання.

"BAS Документообіг КОРП" - інструмент, який допоможе перевести офіс на віддалену роботу

Оренда сервера в Європі

Докладніше

Програмний продукт дозволяє створювати чати, проводити відеодзвінки, працювати з документами і т.д. Функціональні можливості конфігурації допоможуть швидко та ефективно перейти на дистанційну роботу. Ви можете не використовувати безліч додаткових програм, “BAS Документообіг КОРП” містить в собі всі необхідні опції.

У забезпеченні присутні календар, пошта, передбачена можливість формувати систему щоденних звітів і контролювати робочий час персоналу. Використання даного прикладного рішення дозволить оптимально організувати віддалену роботу офісу і тримати продуктивність діяльності на високому рівні.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання