fbpx

Програма 1С:Підприємство Облік в ОСББ і розрахунок квартплати в Україні

1с_осбб_осмд

ОСББ — це юридична особа, яка створюється власниками житлових і нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, гаражному чи дачному кооперативі, котеджному селищі і т.д. Його метою є поліпшення житлово-комунальних послуг власників, а також більш ефективна форма управління. Дане об’єднання вимагає великих зусиль для створення і не менших для його управління. Одним з важливих кроків є максимально точний і автоматизований розрахунок всіх фінансових і нефінансових механізмів. Для спрощення управління та була створена програма 1С:Підприємство ОСББ для України.

1С:Підприємство ОСББ активно розвивається і на сьогоднішній день при впровадженні програми враховуються індивідуальні вимоги замовника. Офіційна і ліцензійна версія дозволяє не тільки отримати індивідуально налаштовану програму, а й також вести всі фінансові справи відповідно до чинного законодавства країни. Саме тому 1С:Підприємство облік в ОСББ розрахунок квартплати в Україні скачати безкоштовно – не рекомендується. Оскільки в такому випадку ви не отримаєте абсолютно ніяких переваг і процес обліку абсолютно не полегшитися, а лише посилитися можливостями піратських версій.

Користуючись програмою 1С:Підприємство для ОСББ Україна ви в першу чергу отримаєте єдину систему для управління всією діяльністю житлово-комунального господарства. А саме:

 • управління всіма особовими рахунками (пільги, субсидії та їх розрахунок, відкриття закриття рахунків і т.д.)
 • грамотне і точне управління всіма приладами для обліку (введення і коригування показань всіх лічильників, вся інформація про прилади, формування квитанцій, їх перерахунок і т.д.)
 • автоматизований облік всіх банківських, а також касових операцій в одному місці
 • управління юридичною діяльністю
 • облік всіх закупівель, складських залишків

Це лише частина переваг, які ви отримуєте від програми 1С:Підприємство ОСББ. При роботі з кожним замовником ми розуміємо індивідуальність і унікальність його вимог. Наші співробітники налаштовують програму відповідно до них, а також супроводжують вас на кожному подальшому етапі управління ОСББ.

Ціна програми 1С:Підприємство Облік ОСББ для України

Назва продукту Ціна
Програмна продукція “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні СТАНДАРТ” 6690 грн.
Програмна продукція “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні ПРОФ” 19500 грн.
Програмна продукція “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні КОРП” 60000 грн.

Програмний продукт “1С:Підприємство 8. Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні” призначений для використання в організаціях житлово-комунального господарства (ЖКГ), які ведуть як розрахунок квартплати та інших комунальних послуг, так і паспортний облік.

Функціональні можливості "Обліку в ОСББ"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит