fbpx

Облік турагентства з програмами 1С:Підприємство та BAS

учет турагентсва с 1с

У даній статті ми розглянемо облік турагентства з 1С:Підприємство та BAS.

Для процвітання Вашого бізнесу необхідна його чітка організація та контроль. Кожен процес потрібно регулювати і стежити за його перебігом. Також, перевантаження завданнями співробітників призводить до зниження продуктивності роботи. Необхідно мінімізувати кількість рутинних операцій, виконуваних персоналом. Це сприяє продуктивному використанню трудових ресурсів і максимального задоволення потреб клієнта.

Туристичний бізнес, як будь-який інший, вимагає організації діяльності. Надавати послуги в даній області Ви можете як:

 • Туристичний оператор – займається безпосередньою організацією турів, тобто бронювання готелів, взаємодія з авіакомпаніями і т.д .;
 • Турагентство (туристичний агент) – посередник між клієнтом і туроператором. Його завдання – надати людині всю необхідну інформацію стосовно турів, а також надавати супутню підтримку;
 • Змішана діяльність – компанія поєднує в собі функції туроператора і туристичного агента.

Програмні продукти дозволяють упорядкувати замовлення, документи оплати, формувати різноманітну звітність для аналізу діяльності. Здійснення цих процесів вручну призводить до втрати часу і ефективності. Системи автоматизації розроблені для того, щоб Ви оперативно створювали необхідну документацію, бачили загальний стан справ підприємства та приймали оптимальні управлінські рішення.

Які існують програми 1С:Підприємство для обліку турагентства?

1С:Підприємство Управління невеликою фірмою

Функціонал даної конфігурації схожий з можливостями системи описаної вище. Також доступні опції реєстрації продажів турів і оцінка продуктивності співробітників. А сформована звітність дозволить відстежувати популярні серед клієнтів напрямки.

За допомогою програми можна контролювати рух коштів, регулювати фінансовий стан агентства. Доступно розрахунок зарплати і управління кадрами, фіксується кожен етап працівника в компанії: прийом на роботу, зміна посад і звільнення.

В системі не можна вести податковий і бухгалтерський облік. Передбачена інтеграція з “Бухгалтерія для України”.

Які програми BAS підійдуть для обліку турагентства?

BAS Бухгалтерія

Система дозволяє вести бухгалтерський та податковий облік відповідно до законодавства України. Підтримуються різні види оподаткування:

 • податок на прибуток і податок на додану вартість;
 • податок на прибуток без податку на додану вартість;
 • єдиний податок і податок на додану вартість;
 • єдиний податок без податку на додану вартість;
 • єдиний податок для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб.

Формується необхідна документація, накладні, відповідні до них додатки, декларація з податку на прибуток, книга обліку доходів. Дана опція дозволяє дотримуватися правові норми оплати податків, що мінімізує ризики штрафування та непередбачених витрат.

В системі реєструються надані послуги та формуються відповідні документи. Використовуючи дану конфігурацію неможливо відстежити продуктивність кожного менеджера.

Також передбачена опція регуляції взаємодії з контрагентами. З клієнтами і туроператором можна вести розрахунки в будь-якій валюті. Програма автоматично розраховує різницю в курсі.

BAS Управління торгівлею

Функціональні можливості конфігурації дозволяють фіксувати послуги, відстежувати ефективність кожного менеджера. За допомогою системи можна аналізувати скільки туристів користувалося послугами турагентства, які популярні напрямки і тури. Дані бази дають можливість моніторити динаміку покупок, на які напрямки попит зріс, а на які впав.

Програма не передбачає ведення бухгалтерського та податкового обліку, для цього можлива інтеграція з BAS Бухгалтерія.

Облік турагентства з 1С:Підприємство та BAS – можливість оптимізувати діяльність

Програмне забезпечення дасть можливість аналізувати ситуацію на ринку, діяльність агентства. Що дозволить приймати оптимальні рішення для підвищення ефективності і продуктивності підприємства. Ви зможете надавати послуги своїм клієнтам на вищому рівні, чим заслужите затребуваність у клієнтів і підвищите прибутковість турагентства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит