fbpx

Програма обліку товару для малого бізнесу

uchet-tovara-malogo-biznesa

Системи автоматизації дозволяють оптимізувати діяльність підприємства, незалежно від його масштабів. Тому розглянемо, яка існує програма обліку товару для малого бізнесу. Різні конфігурації призначені для різних видів комерційної діяльності та розмірів організацій. Існують і універсальні системи.

Невеликі підприємства також потребують автоматизації. Даний процес дає можливість розвивати бізнес. Повсякденні завдання вирішуються простіше і швидше. Зменшується кількість помилок при оформленні різної документації. Часто це дозволяє уникнути непередбачених витрат. Оскільки програма обліку товару для малого бізнесу дозволяє працювати в рамках поточного законодавства України.

Ми можемо порекомендувати кілька прикладних рішень. Яке з них вибрати залежить від потреб Вашого бізнесу. Нижче буде викладена коротка характеристика кожної конфігурації. Всі вони – програмні продукти лінійки BAS, які відрізняються прогресивністю і надійністю.

Які існують програми обліку товару для малого бізнесу?

BAS Малий бізнес

Прикладне рішення дає можливість оптимізувати всі основні бізнес-процеси. При цьому вид комерційної діяльності не має значення. Підійде підприємствам, що займаються торгівлею, сервісом, проектними роботами, виробництвом.

Конфігурацію можна легко налаштувати. Також вона не перевантажена функціоналом. Тому можна швидко приступити до вирішення завдань. За допомогою програми обліку товару для малого бізнесу формується необхідна документація. Доступ до неї цілодобовий, при цьому не має значення територіальне розташування.

Система передбачає управління закупівлями, реалізацією, складом, фінансами і персоналом. Варто відзначити, що в конфігурації відсутні інструменти для ведення бухгалтерського і податкового обліку. З цією метою доступна інтеграція з BAS Бухгалтерія.

BAS Управління торгівлею

Прикладне рішення дозволяє проводити управління закупівлями, продажами, складом, грошовими коштами. В рамках контролю запасів оптимізуються витрати і структура зберігання. Відстежується наявність необхідної кількості товару, усуваються надлишки.

Програма обліку товару для малого бізнесу дозволяє формувати необхідну документацію, встановлювати правила реалізації. Також передбачена можливість планувати продажі. План може встановлюватися на певні періоди – тиждень, місяць і т.д.

Прикладне рішення не передбачає можливості вести бухгалтерський і податковий облік. З цією метою проводиться інтеграція з BAS Бухгалтерія.

BAS Бухгалтерія ПРОФ і BAS Бухгалтерія КОРП

Обидві програми – інструменти оптимізації складських операцій, продажів, обліку ТМЦ. При цьому з їх допомогою можна вести бухгалтерський і податковий облік. Формується необхідна документація, регламентована звітність. Відмінності між прикладними рішеннями полягає в розширеному управлінні персоналом і розрахунку заробітної плати в BAS Бухгалтерія КОРП. Використовувати кожну з програм можна окремо або в поєднанні з вищевказаними.

Програма обліку товару для малого бізнесу – спосіб оптимізації роботи

Конфігурації сприяють спрощенню виконання рутинних завдань. Таким чином збільшується кількість виконаних операцій. Система дозволяє працювати в рамках законодавства України за рахунок регулярних оновлень. Це знижує кількість помилок і ймовірність непередбачених витрат.

Користуйтеся програмними продуктами і розвивайте Ваш бізнес. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, ми допоможемо вибрати конфігурацію, яка підійде саме Вам!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит