Лекторій “Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру”

14 червня 2018 року в м. Київ - семінар та онлайн-трансляція "Лекторію"

14 червня 2018 року в рамках онлайн-сервісу "Лекторій" заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру".

Місто Дата Місце проведення
КИЇВ 14 червня  
ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення "Лекторію" буде опублікований на інформаційному порталі ІТС.

Запрошуємо користувачів ІТС та потенційних клієнтів до участі  в очному варіанті заходу або на онлайн-трансляцію. Рекомендуємо участь у "Лекторії" і тим користувачам, яких цікавить перехід з ІТС версії ТЕХНО на версію ПРОФ.

Ключові теми лекторію:

  1. Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.

Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку.

  1. Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм
для автоматизації бізнесу.

  1. Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.

Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку", податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях.

  1. Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу.

Детальна інформація


Подача заявки на участь у лекторії

Централізована інформаційно-рекламна підтримка "Лекторію" буде включати банерну рекламу на сайті та розсилки по базі користувачів.

Направляємо партнерам рекламний банер для розміщення на інтернет-ресурсах, шаблон запрошення і попередню програму – архів "Лекторій_Київ".

Форма реєстрації учасників


Очна участь

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 14 червня 2018 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;

300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Онлайн-трансляція

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Спеціальна ціна для партнерів за залучення слухачів на платній основі.

Онлайн-трансляція розрахована переважно на користувачів ІТС з інших міст України, які не зможуть відвідати очний семінар у Києві. Кількість підключень до онлайн-трансляції обмежена, тому рекомендуємо завчасно реєструвати своїх користувачів.

Дата і час трансляції - 14 червня 2018 року (четвер) з 10:00 до 16:00.


Інструкція з підключення

Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному учаснику після підтвердження реєстрації.

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 422-41-78.


ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення "Лекторію") буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі "Лекторій". Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

Лекторій “Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру”
5 (100%) 1 vote


Напишіть нам:

Тестова форма уа

Надіслати запит