fbpx

Акція — ІТС проти коронавирусу

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) користувачів програм для автоматизації бізнесу є важливим напрямком підтримки користувачів. Саме завдяки регулярному використанню ІТС користувачі отримують ряд необхідних сервісів, таких як оновлення програм, технічну підтримку, можливість використання великої бази знань інформаційної системи ІТС, сервіс оновлення нормативної інформації, сервіс здачі електронної звітності в Державні органи, адміністрування ПДВ і реєстрації податкових документів, а також інших сервісів.

З урахуванням складності ситуації і необхідності допомоги українському бізнесу пройти цей період з найменшими втратами прийнято рішення кожному користувачеві, що має в квітні 2020 року діючий договір ІТС ПРОФ, надати один місяць підтримки з ІТС ПРОФ у подарунок (див. умови акції).

Умови акції "ІТС проти коронавірусу" — Місяць підтримки у подарунок

Один місяць підтримки з ІТС ПРОФ надається всім існуючим користувачам ІТС ПРОФ, що мають діючий в квітні 2020 року договір ІТС ПРОФ (платний, пільговий на 3 місяці або пільговий за схемою 8+4), шляхом пролонгації діючого договору ІТС ПРОФ на 1 (один) місяць.

Пролонгація договорів ІТС ПРОФ на 1 (один) місяць буде виконана автоматично. Ніяких додаткових дій з боку користувачів здійснювати не потрібно.

У разі, якщо договір ІТС ПРОФ закінчився в березні 2020 року або раніше, то для участі в акції слід укласти договір ІТС ПРОФ з квітня 2020 р.

Згідно з умовами проведення акції, заборонено:

 • виконувати заміну безкоштовного місяця підтримки ІТС ПРОФ на грошовий еквівалент;
 • зменшувати вартість поточного договору ІТС ПРОФ;
 • переносити акційну підтримку на реєстраційний номер продукту, для якого не зареєстрований договір ІТС ПРОФ або зареєстрований інший вид договору ІТС.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит