fbpx

Навіщо потрібна підписка ІТС

Зачем нужна подписка ИТС

Що таке ІТС?

Підписка ІТС (Інформаційно-технологічний супровід) – це комплекс матеріалів, за допомогою яких користувач максимально ефективно працює з 1С:Підприємство, використовуючи всі рішення і оновлення програми. Також він отримує повноцінну підтримку майже з усіх питань програмного забезпечення.

Користь підписки ІТС

За допомогою підписки на інформаційно-технологічний супровід можна коректно вести облік кадрового, бухгалтерського і податкового характеру, контролювати та вчасно здійснювати фінансові операції.

Підписка ІТС дозволяє отримувати доступ до регулярних оновлень конфігурацій і консультації фахівців 1С:Підприємство. Варто відзначити, що система модернізується щомісяця, тому важливо мати можливість вільного і легального доступу до оновлень.

Оновити компоненти програми за допомогою інформаційно-технологічного супроводу можна наступним чином:

 • установка співробітником сервісних компаній;
 • користувач встановлює оновлення самостійно за допомогою диска, який входить в пакет послуг ІТС;
 • за реєстраційним номером в розділі сайту 1С:Підприємство – це, мабуть, самий зручний спосіб.

Будь-яке інше оновлення системи буде некоректним, також це може порушити справність роботи як програми, так і всього підприємства в цілому.

Кожен новий користувач 1С:Підприємство може оформити пільгову передплату ІТС на 3 місяці або вибрати безкоштовний тест-драйв на 7 днів. Також один договір ІТС можна використовувати для кількох програм 1С:Підприємство, що дозволяє заощадити кошти компанії.

Робота підприємства без ІТС

Відмова від підписки ІТС з метою економії коштів може обернутися зворотною ситуацією і піддати ризику всі робочі процеси і компанію в цілому. Супровід містить в собі інформацію щодо змін в законодавчій сфері, пов’язаної з підприємницькою діяльністю, що дозволяє використовувати актуальні дані і працювати в рамках правового поля. Без підписки ви просто втрачаєте можливість регулярних повідомлень про оновлення та зміни в законодавстві, що ускладнить життя бухгалтеру і керівництву.

Види ІТС, які пропонує наша компанія

 • Старт;
 • Оптимум;
 • Комфорт;
 • Бізнес супровід.

Кожен із зазначених видів передбачає установку оновлень фахівцями компанії “А4”, доступ до бази типових конфігурацій, консультацію по телефону, навчальні матеріали та інші послуги.

Детальніше про кожний тип ІТС, їх вартість, Ви можете дізнатися у нас на сторінці тарифів і вибрати відповідний для Вас.

Тож відповідаючи на питання “Навіщо потрібна підписка ІТС?” ми скажемо, що це зручно і спрощує роботу з 1С:Підприємство до мінімуму.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит