fbpx

Навіщо наймати програміста 1С:Підприємство

Наше головне правило – турбота про кожного клієнта. ✅ Наша мета – зробити все можливе, щоб Ви могли максимально ефективно і продуктивно працювати, використовуючи продукти на базі програмного забезпечення 1С:Підприємство.

Не кожна компанія може дозволити собі найняти в штат окремого співробітника, який є фахівцем в області програмування 1С:Підприємство. А найчастіше, це не є необхідністю, тому що немає достатніх обсягів роботи для його повної завантаженості.

Чому програмування 1С:Підприємство так необхідно?

При роботі з програмою, всі користувачі час від часу стикаються з низкою проблем. Ми б назвали їх типовими. Наприклад:

 • помилки при заповненні або проводці будь-якого з документів
 • помилки під час заповнення звітності
 • налаштування обміну
 • необхідність внести в документ або довідник додаткові реквізити
 • консультація фахівця

Звичайно, такі питання вимагають оперативного вирішення. Інакше зупиняються робочі процеси, а ви починаєте шукати допомоги ззовні.

Іноді крім якісного обслуговування, компанії потрібна доробка вже існуючої конфігурації під власні вимоги, з огляду на специфіку діяльності. У кожній з цих ситуацій Вам допоможе 1С:Підприємство програміст віддалено. Він виправить в короткий термін всі помилки в роботі конфігурації, при необхідності займеться її доопрацюванням і проведе консультацію. І все це без особистої присутності в офісі. Немає необхідності організовувати окреме робоче місце або чекати, поки хтось до Вас приїде. Крім цього, що Ви отримуєте оперативність у вирішенні питань, можна істотно заощадити бюджет компанії.

Віддалене програмування 1С:Підприємство. Головні переваги:

 • Більш низькі ціни, ніж найм співробітника. Немає необхідності платити всі податки і відрахування з заробітної плати, обладнувати технікою робоче місце, нести витрати за простій роботи, лікарняні та відпустки
 • Оперативність у вирішенні будь-яких завдань. Ви просто залишаєте заявку і  програміст з 1С:Підприємство віддалено починає її виконувати
 • Зручність. Не потрібно чекати приїзду фахівця. Все вирішується через віддалений доступ.
 • Безпека. При використанні програмного забезпечення для віддаленого доступу вся інформація передається по шифрованих каналах.

1С:Підприємство програміст віддалено. Які можуть бути ризики найму?

До одного з найпопулярніших ризиків можна віднести найм фрілансерів. Незважаючи на низьку оплату праці Ви можете отримати результат не такої ж якості. До того ж немає жодних гарантій довгострокового співробітництва. І, якщо після наданих робіт, у Вас знову виникнуть проблеми в роботі програми, немає гарантії, що фрілансер виправить свої помилки і вийде з Вами на зв’язок.

Вирішення проблем

Зовсім інша справа, якщо Ви звертаєтеся в компанію, яка укладає з Вами офіційний договір на надання послуг. Таким чином закріплюються зобов’язання, такі як: виконання в строк, якість надання послуг, ціна і т.д. У нашій компанії працюють співробітники, які пройшли сертифікацію 1С:Підприємство і мають всі підтверджуючі документи. Ми маємо величезний досвід роботи – понад 20 років на IT ринку України. І можемо гарантувати, що віддалене програмування 1С:Підприємство надається на самому найвищому рівні, і результат не змусить себе чекати.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит