fbpx

Навіщо 1С:Підприємство беруть в оренду?

зачем берут 1с в аренду

Чому деякі користувачі беруть 1С:Підприємство в оренду? Часто головним мотивом виступає бажання заощадити гроші. Малий бізнес або підприємства, які тільки почали свою діяльність в більшості випадків не мають величезних капіталів. Тому, можливість орендувати програму 1С:Підприємство розглядається як оптимальне вкладення грошових коштів. Але чи так це?

Орендовані системи дозволяють організувати діяльність підприємства?

Функціональні можливості орендованих і придбаних конфігурацій 1С:Підприємство не відрізняються. У будь-якому випадку Ви зможете користуватися усім набором інструментів забезпечення. Але чи вигідно це з фінансової точки зору? На перший погляд, звичайно ж, так. І все ж є певні особливості.

По-перше, вартість оренди програми для одного робочого місця в середньому 400 гривень на місяць. Якщо робочих місць у Вас буде, наприклад, 5, то щомісячна плата буде становити 2000 гривень, при середній вартості програмного продукту 7 000 гривень.

По-друге, Ви прив’язані до компанії, у якої орендуєте 1С:Підприємство. Для того, щоб користуватися програмою надається посилання, логін і пароль. При необхідності проводити доопрацювання потрібно отримати доступ. Також, якщо Ви хочете припинити роботу в конфігурації, необхідно запитувати дозвіл, оскільки права адміністратора будуть у компанії-орендодавця. Обидва процеси можуть приводити до витрат часу. У ряді випадків у договорі може бути прописаний пункт, при якому компанія матиме право не віддавати Вам копію бази даних.

По-третє, компанії можуть підвищувати вартість оренди. Що може спричинити непередбачені розтрати.

Оренда сервера 1С:Підприємство

Дана опція має ряд переваг.

 • Економія коштів. Не потрібно витрачатися на покупку сервера, зарплату системному адміністраторові, підтримку серверного обладнання та приміщення в належному стані;
 • Регулярне оновлення програмних продуктів та резервне копіювання даних;
 • Інформація надійно шифрується. Доступ до даних маєте тільки Ви та співробітники;
 • Можливість працювати в базі в будь-який час доби з будь-якої точки земної кулі;
 • Забезпечується висока продуктивність роботи, незалежно від кількості користувачів.

Орендувати сервер у нас можна при наявності конфігурації 1С:Підприємство, вся база даних переноситься фахівцями. У разі відсутності програмного забезпечення його необхідно придбати. Після чого підтримкою її справності та працездатності займаються співробітники нашої компанії. Дізнатися більше про оренду сервера у нас Ви можете тут.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит