Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Документування та навчання роботі в BAS ERP

Компанія А4 надає послуги з навчання користувачів системи та підготовки документації для користувачів. Це останні етапи проекту перед запуском готової системи.

Навчання роботі з ERP

Навчання роботі з системою за термінами проводиться в самому кінці перед запуском системи. В ідеалі за 2-3 тижні. Тоді роботи по розробці повинні вже бути закінчені, а користувачі не встигнуть забути, про що мова.

Для частини користувачів, яких буде багато, наприклад, майстрів цехів або менеджерів з продажу, є сенс проводити групове навчання. Для бухгалтера з розрахунку заробітної плати або фінансового директора є сенс індивідуальних занять.

Навчання проводиться очно або через інтернет в режимі відеоконференції. Другий спосіб очевидно кращий, тому що можна зробити відеозапис.

Оцінка і тестування персоналу та чи обов'язково це?

За результатами навчання, і за бажанням замовника, аналітики, які проводили навчання можуть підготувати тестові питання та провести тестування майбутніх користувачів. Оцінка проста – кількість питань з правильними відповідями на фіксоване число самих питань.

На розсуд замовника. Цікаво, коли після проведення навчання одні користувачі легко проходять тестування, а інші ні. Якби тестування не проводилося, велика ймовірність того, що Ви, як замовник, сказали б: «Погано навчили». А даному випадку – питання до конкретних співробітників. Зазвичай виходом з такої ситуації є додаткове навчання окремих людей.

Призначена для користувача документація по роботі в BAS ERP

Ми розробляємо інструкції в друкованому вигляді, наприклад, в форматі MS Word. Ілюстраціями є прінтскрін системи. Перевага такої документації – з нею швидко працювати.

В останні роки ми стали робити відеоінструкції по роботі з системою. Аналітики виконують операції в системі і озвучують свої дії. Але до відеоінструкції потрібні таймкоди – опис на якій хвилині, про що йдеться.

Якщо у Вас є питання, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

BAS ERP

BAS ERP

Докладніше про програму

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання