Центр сертифікованого навчання

Професійні викладачі «Групи компаній А4» на протязі багатьох років готують висококласних фахівців, здатних вирішувати комплексні завдання за допомогою функціональності «1С Підприємство».

Наша компанія є Центром Сертифікованого Навчання «1С Підприємство» в Україні, що підтверджено відповідним сертифікатом.

Набір на комп'ютерні курси по «1С Підприємство» відкритий для тих, хто хотів би отримати і поглибити свої знання програми незалежно від раніше отриманого досвіду.

Види курсів:

  • безпосередньо курси «1С Підприємство» для користувачів програми;
  • для програмістів, зайнятих розробкою та обслуговуванням «1С Підприємство»;
  • спеціальні курси «1С Підприємство» для школярів;

Ми проводимо корпоративне та індивідуальне навчання, а також навчання в режимі онлайн.

Методика навчання строго сертифікована, і проводиться відповідно до розроблених рекомендацій та матеріалів. Система подачі інформації перевірена роками і є понад ефективної, про що свідчать вдячні відгуки наших учнів.

Сертифіковані курси по «1С підприємству» -  наші переваги:

Численні центри пропонують оволодіти необхідними знаннями, однак не поспішайте робити вибір на користь низької вартості курсу або зручного розташування в місті.

Наша перевага в тому, що ми на протязі тривалого часу готуємо цінні кадри для роботи як в великих міжнародних компаніях, так і в регіональних.

 

Кожен випускник курсів володіє теоретичними, практичними навичками в роботі з «1С Підприємство», здатний вирішувати складні завдання за допомогою функціональності програми.

Мати диплом економіста або фінансиста не обов'язково. У доступній формі Ви дізнаєтеся все найважливіше на цікавих заняттях. Стати учнем, підвищити свій професійний рівень може абсолютно кожен, навіть той, хто ще не стикався з продуктами «1С Підприємство», і для кого подібні знання - абсолютно нова сфера.

Професійні викладачі:

Відвідуючи сертифіковані курси «1С Підприємство», Ви проходите навчання у кваліфікованих досвідчених викладачів, які будують заняття за сучасною методикою.

Професійні викладачі нашого навчального центру протягом багатьох років готують висококласних фахівців, здатних вирішувати комплексні завдання за допомогою функціональності «1С Підприємство».

За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.

  •