Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Найпростіша програма BAS

BAS

Цікавитесь яка найпростіша програма BAS? У даній статті ми розглянемо це питання. На ринку безліч систем автоматизації бізнесу про кожну з них можна знайти цікаву інформацію.

Поняття “проста”, в контексті програмного забезпечення, відносне. Навряд чи варто очікувати, що ми говоримо про конфігурацію, яка за один день освоюється користувачем. Швидше, що функціональні можливості дозволяють скоро розібратися в програмі та вирішувати при цьому багато завдань. Адже всі системи автоматизації так чи інакше складні за своєю структурою.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Звичайно, можна виділити програмні продукти простіше та багатоскладові, як наприклад рішення ERP-класу. У них величезні функціональні можливості, часто вони доопрацьовуються при впровадженні під особливості підприємства. При цьому співробітникам потрібно витратити більше часу для того, щоб звикнути до нового формату роботу, нехай і надалі вона буде простіше. В даному контексті ми вважаємо, що найпростіша програма BAS – це “BAS Бухгалтерія”.

Чому найпростішою програмою BAS є Бухгалтерія?

Дане прикладне рішення є також і найпопулярнішим. Як ми говорили вище користувачеві не потрібно витрачати багато годин на навчання. Бухгалтер може починати роботу практично відразу після впровадження. Звичайно, навчальні матеріали будуть сприяти розвитку навичок роботи з програмою, спростять її. Також вони корисні власне в розрізі завдань бухгалтерського обліку.

Програмне забезпечення має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Передбачені розширений робочий простір, зручний пошук і управління ним. Отримати доступ до повнотекстового пошуку, функцій, обраному, а також історії можна з будь-якого вікна. Інтерфейс дозволяє відправляти повідомлення не тільки різні об’єкти, такі як документи і т.д., але і команди.

Функціонал програмного продукту дає можливість вирішувати безліч завдань. Можна автоматизувати тільки роботу бухгалтерської служби, а інших за допомогою альтернативних конфігурацій, або ж використовувати дану систему для всіх ділянок. Необхідна звітність формується коректно в рамках поточного законодавства України, це дозволяє уникнути непередбачених витрат і різних штрафів.

У конфігурації створюються стандартні бухгалтерські звіти. З їх допомогою можна проводити аналіз діяльності підприємства в різних площинах. Дана опція допомагає виявляти проблемні місця та приймати оптимальні управлінські рішення.

Ще однією зручністю програми є можливість працювати через Інтернет. Користувач не прив’язаний до місця і може вирішувати завдання незалежно від місцезнаходження. Також варто відзначити можливість ведення обліку декількох підприємств. З цією метою передбачена можливість створити загальну інформаційну базу, або для кожної окрему.

Просто, швидко, надійно - "BAS Бухгалтерія"

Підводячи підсумок можна сказати, що можливості забезпечення спрощують роботу користувача. І все ж можуть виникати труднощі, для вирішення яких необхідно буде скористатися навчальними матеріалами. За допомогою даної програми, як і інших продуктів лінійки BAS, Ви оптимізуєте діяльність компанії. Співробітники позбудуться необхідності виконувати безліч рутинних операцій, тому зможуть вирішити більше завдань. Як наслідок – підвищення продуктивності та прибутковості бізнесу.

BAS

"BAS Бухгалтерія"

Докладніше про програму

За детальною інформацією по даному програмному рішенню звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання