fbpx

Найпростіша програма 1С:Підприємство

samaya-prostaya-programma-1s

Цікавитесь яка найпростіша програма 1С:Підприємство? У даній статті ми розглянемо це питання. На ринку безліч систем автоматизації бізнесу про кожну з них можна знайти цікаву інформацію.

Поняття “проста”, в контексті програмного забезпечення, відносне. Навряд чи варто очікувати, що ми говоримо про конфігурацію, яка за один день освоюється користувачем. Швидше, що функціональні можливості дозволяють скоро розібратися в програмі та вирішувати при цьому багато завдань. Адже всі системи автоматизації так чи інакше складні за своєю структурою.

Звичайно, можна виділити програмні продукти простіше та багатоскладові, як наприклад рішення ERP-класу. У них величезні функціональні можливості, часто вони доопрацьовуються при впровадженні під особливості підприємства. При цьому співробітникам потрібно витратити більше часу для того, щоб звикнути до нового формату роботу, нехай і надалі вона буде простіше. В даному контексті ми вважаємо, що найпростіша програма 1С:Підприємство – це 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Чому найпростіша програма 1С:Підприємство – Бухгалтерія?

Дане прикладне рішення є також і найпопулярнішим. Як ми говорили вище користувачеві не потрібно витрачати багато годин на навчання. Бухгалтер може починати роботу практично відразу після впровадження. Звичайно, навчальні матеріали будуть сприяти розвитку навичок роботи з програмою, спростять її. Також вони корисні власне в розрізі завдань бухгалтерського обліку.

Програмне забезпечення має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Передбачені розширений робочий простір, зручний пошук і управління ним. Отримати доступ до повнотекстового пошуку, функцій, обраному, а також історії можна з будь-якого вікна. Інтерфейс дозволяє відправляти повідомлення не тільки різні об’єкти, такі як документи і т.д., але і команди.

Функціонал програмного продукту дає можливість вирішувати безліч завдань. Можна автоматизувати тільки роботу бухгалтерської служби, а інших за допомогою альтернативних конфігурацій, або ж використовувати дану систему для всіх ділянок. Необхідна звітність формується коректно в рамках поточного законодавства України, це дозволяє уникнути непередбачених витрат і різних штрафів.

У конфігурації створюються стандартні бухгалтерські звіти. З їх допомогою можна проводити аналіз діяльності підприємства в різних площинах. Дана опція допомагає виявляти проблемні місця та приймати оптимальні управлінські рішення.

Ще однією зручністю програми є можливість працювати через Інтернет. Користувач не прив’язаний до місця і може вирішувати завдання незалежно від місцезнаходження. Також варто відзначити можливість ведення обліку декількох підприємств. З цією метою передбачена можливість створити загальну інформаційну базу, або для кожної окрему.

Найпростіша програма 1С:Підприємство – Бухгалтерія

Підводячи підсумок можна сказати, що можливості забезпечення спрощують роботу користувача. І все ж можуть виникати труднощі, для вирішення яких необхідно буде скористатися навчальними матеріалами. За допомогою даної програми, як і інших продуктів лінійки 1С:Підприємство, Ви оптимізуєте діяльність компанії. Співробітники позбудуться необхідності виконувати безліч рутинних операцій, тому зможуть вирішити більше завдань. Як наслідок – підвищення продуктивності та прибутковості бізнесу.

Детально про зазначену програму можна дізнатися тут.

За детальною інформацією по даному програмному рішенню звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит