Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

На чому будувати автоматизацію фермерської діяльності?

Автоматизація – сучасний спосіб оптимізувати роботу підприємства. З її допомогою підвищується продуктивність та прибутковість компанії незалежно від спрямованості бізнесу. Тому сьогодні розглянемо, які програмні продукти використовувати для автоматизації фермерської діяльності.

Прикладні рішення лінійки BAS дозволяють вирішувати безліч завдань. Цей вид комерційної діяльності має власну специфіку, що потрібно брати до уваги. Розробники систем автоматизації BAS враховують усі тонкощі, тому наведені далі програми сприяють оптимізації діяльності.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

З їхньою допомогою підвищується коректність роботи з документами. Усі операції здійснюються у межах поточного законодавства України. Таким чином, зменшується ймовірність непередбачених витрат. Також конфігурації дозволяють оптимізувати роботу підприємств різного масштабу.

Програми для автоматизації фермерської діяльності

“BAS АГРО. Бухгалтерія”

Система буде корисна для підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом та птахівництвом, роздрібною та оптовою торгівлею сільськогосподарськими товарами. З її допомогою автоматизується бухгалтерський і податковий облік. Програма дає змогу формувати регламентовану звітність.

У конфігурації передбачено облік транспорту та сільгосптехніки. Фіксуються витрати на утримання техніки, скільки витрачається палива, формуються необхідні документи для виконання робіт. Система дозволяє проаналізувати поточне становище для прийняття оптимальних управлінських рішень.

За допомогою системи регулюються процеси оренди землі, ведеться необхідна документація. Програма має у своєму розпорядженні необхідні інструменти для ведення обліку біологічних активів. Передбачено документи для інкубаторію, які будуть корисними у розрізі птахівництва.

“BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу”

Впроваджується до організації, що спеціалізуються на хлібній продукції, комбікормах тощо. Прикладне рішення підходить для підприємств різного масштабу. Буде корисним інструментом для торгівлі, оптової та роздрібної, надання послуг та виробництва.

Система дозволяє формувати обов’язкову звітність та всі необхідні документи. Ведеться облік транспорту та сільгосптехніки. Відстежується витрати на їх утримання та роботи, формуються необхідні документи. Регулюються взаємини із власниками зерна, фіксуються результати зважувань.

Контролюється робота лабораторії, яка необхідна для підтримки високого рівня якості продукції. Визначаються потрібне зерно, фіксуються результати аналізів зерна. Формується необхідна документація та звітність.

“BAS АГРО. ERP”

Прикладне рішення розроблене для підприємств, що займаються рослинництвом. З його допомогою оптимізуються усі необхідні бізнес-процеси організації. Формується бюджет на виконання робіт, враховуються витрати тощо.

Система автоматизації фермерської діяльності має у своєму розпорядженні необхідні інструменти для оптимізації вирощування культур. Визначається кількість матеріалів, сировини, техніки, витрат за виконання робіт. Залежно від цілей та ресурсів здійснюється розподіл культур на полях.

За допомогою програмного продукту формуються потреби у техніці, працівниках. Передбачено калькуляцію оплати праці працівникам. Прикладне рішення дозволяє проводити аналіз діяльності, який був урожай, скільки було витрат, рентабельність вирощування культур.

"BAS АГРО. ERP"

Докладніше про програму

Автоматизація фермерської діяльності – крок уперед

Цей процес сприяє оптимізації підприємства. Працівники виконують завдання швидше і якісніше. Прикладні рішення дозволяють вести необхідну звітність та формувати різні документи. Для оптимальних управлінських рішень передбачені інструменти аналізу діяльності. Автоматизація дає змогу покращити роботу організації, контролювати виконання завдань, регулювати фінансові потоки.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання