fbpx

МСФЗ в 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством для України

msfo-v-1s-uvp

У цій статті розглянемо облік по МСФЗ в 1С:Підприємство УВП. Звіти за міжнародними стандартами фінансової звітності дають можливість залучення іноземних інвесторів, що сприяє розширенню українського бізнесу.

МСФЗ в 1С:Підприємство УВП дає можливість:

 • Вести облік фінансів і формувати звіти згідно з міжнародними стандартами;
 • Переносити левову частку проводок з українського бухгалтерського обліку. Правила перенесення налаштовуються користувачем при необхідності;
 • Вести облік як за українськими, так і міжнародними стандартами, по тих дільницях, де вимоги відрізняються;
 • Проводити власні регламентні документи;
 • Коригувати записи вручну.

Завдяки підсистемі, що реалізована в програмному забезпеченні облік за міжнародними стандартами мінімально трудомісткий, при цьому полегшується формування звітності, зіставлення показників українського та міжнародного обліку.

Ведення обліку по МСФЗ в 1С:Підприємство УВП

Щоб вести облік згідно з міжнародними стандартами передбачено план рахунків “Міжнародний”. Структурно він не відрізняється від плану рахунків українського бухгалтерського обліку. За рахунок запису проводок за вказаним планом відображається господарська діяльність підприємства. Щоб вводити проводки, користуються документом “Операція міжнародна”. Вони відображаються в табличній частині.

Переглянути їх можна за допомогою журналу операцій. Документ “Перенесення проводок (міжнародний)” призначений для автоматичного створення проводок по МСФЗ. Необхідно вказати їх період, далі програма буде формувати їх автоматично.

Щоб вести облік основних засобів за МСФЗ в 1С:Підприємство УВП коректно, передбачена їх класифікація:

 • Транспорт;
 • Земля;
 • Обладнання;
 • Будинки;
 • Інше.

Для здійснення даного процесу в програмі передбачений документ “Надходження основних засобів (міжнародний)”. Рекомендується заповнювати його даними після закінчення місяця. Амортизація основних засобів в рамках ведення міжнародного обліку проводитися за допомогою однойменного документа, незалежно від українського обліку.

МСФЗ в 1С:Підприємство УВП

Підсистема програмного забезпечення дозволяє формувати звітність за міжнародними стандартами, індивідуальну та консолідовану. Дана опція робить ведення обліку більш зрозумілим і прозорим для іноземних інвесторів. Користуючись спеціальними документами МСФЗ Ви зможете розширити свій бізнес, що зміцнить підприємство і підвищить дохід.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит