Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Можливості програми BAS

BAS

Для чого потрібна ця система і які можливості програми BAS? Сьогодні ми відповімо на ці питання. В першу чергу необхідно сказати, що для розвитку будь-якого бізнесу необхідне вдосконалення всіх процесів, які здійснюються під час роботи. Цьому сприяє автоматизація підприємства.

Зазначена операція спрямована на підвищення ефективності діяльності. Рутинні процеси відбуваються автоматично за рахунок чого скорочується кількість помилок, а співробітники виконують більше завдань. Внаслідок цього продуктивність зростає. Також мінімізація помилок сприяє запобіганню непередбачених витрат.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Щоб автоматизувати бізнес-процеси, на ринку існують програми BAS. Їх можна розділити на три категорії – галузеві рішення, для корпоративного та масового ринку. 

Які можливості у програм BAS?

Як ми писали вище існує безліч конфігурацій BAS, які здатні задовольнити потреби будь-якого бізнесу. Найпопулярнішою програмою є “BAS Бухгалтерія”, вона має широкі функціональні можливості – від обліку бухгалтерського і податкового характеру до обліку виробництва. Детально ознайомитись з вказаною та іншими системами можна у нас на сайті.

Програмні продукти даної лінійки дозволяють автоматизувати виробничі підприємства. З їх допомогою планується і відстежується кожен етап виконання робіт. Виробництво – процес, які вимагає ретельного контролю за наявністю ресурсів. Передбачені конфігурації, які спрямовані на формування плану виробництва, графіка змін, облік витрат і розрахунок собівартості. Тобто контролюється кожна ділянку процесу виготовлення продукції.

У розрізі торгівлі можливості програм BAS дозволяють управляти продажами, взаємовідносинами з клієнтами, контролювати рух грошових коштів, працювати з торговим обладнанням, формувати необхідну документацію. Також передбачена різна звітність як для подачі в контролюючі органи, так і для аналізу стану підприємства. З їх допомогою визначаються проблеми, і приймаються рішення про подальшу стратегію розвитку компанії.

Ще одна корисна опція для продуктивної діяльності – управління персоналом. Прикладні рішення дозволяють формувати графіки для співробітників, відстежувати їх виконання, оформляти прийом і звільнення працівників, лікарняні, відпускні, відрядні тощо. Крім того, передбачено навчання персоналу та управління мотивацією співробітників, що сприяє підвищенню їх продуктивності та позитивній атмосфері всередині колективу. У конфігураціях присутні необхідні інструменти для розрахунку заробітної плати, а також різних утримань.

Можливості програми BAS задовольнять також потреби спеціалізованих підприємств. Розроблені конфігурації спеціально для будівельних підприємств, сільського господарства, логістики, медицини, закладів громадського харчування і т.д. 

BAS

Програми BAS

Докладніше

Програми BAS сприяють підвищенню продуктивності Вашого бізнесу!

Функціонал кожної конфігурації спрямований на вирішення завдань підприємства, незалежно від виду діяльності. За допомогою систем компанія працює в рамках законодавства України, за рахунок чого уникає різних штрафів і витрат.

При необхідності команда фахівців Групи компаній А4 допрацює програмне забезпечення для його оптимального функціонування з урахуванням бізнес-процесів. Наша мета – підвищення продуктивності і прибутковості Вашого підприємства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання