fbpx

Можливості програми 1С:Підприємство

vozmozhnosti-programmy-1s

Для чого потрібна ця система і які можливості програми 1С:Підприємство? Сьогодні ми відповімо на ці питання. В першу чергу необхідно сказати, що для розвитку будь-якого бізнесу необхідне вдосконалення всіх процесів, які здійснюються під час роботи. Цьому сприяє автоматизація підприємства.

Зазначена операція спрямована на підвищення ефективності діяльності. Рутинні процеси відбуваються автоматично за рахунок чого скорочується кількість помилок, а співробітники виконують більше завдань. Внаслідок цього продуктивність зростає. Також мінімізація помилок сприяє запобіганню непередбачених витрат.

Щоб автоматизувати бізнес-процеси, на ринку існують програми 1С:Підприємство. Їх можна розділити на дві категорії – типові та галузеві. Перша група володіє універсальним функціоналом, який підходить для більшості підприємств. Друга – спеціалізованими функціональними можливостями, які задовольняють специфічні потреби того чи іншого бізнесу.

Які можливості програми 1С:Підприємство?

Відзначимо, що 1С:Підприємство – це не окрема програма, а їх система, що включає в себе платформу, яка є “фундаментом” для розробки прикладних рішень. Самостійно платформа не використовується кінцевими користувачами.

Як ми писали вище існує безліч конфігурацій 1С:Підприємство, які здатні задовольнити потреби будь-якого бізнесу. Найпопулярнішою програмою є 1С:Підприємство Бухгалтерія, вона має широкі функціональні можливості – від обліку бухгалтерського і податкового характеру до обліку виробництва. Детально ознайомитись з вказаною та іншими типовими системами можна у нас на сторінці сайту.

Програмні продукти даної лінійки дозволяють автоматизувати виробничі підприємства. З їх допомогою планується і відстежується кожен етап виконання робіт. Виробництво – процес, які вимагає ретельного контролю за наявністю ресурсів. Передбачені конфігурації, які спрямовані на формування плану виробництва, графіка змін, облік витрат і розрахунок собівартості. Тобто контролюється кожна ділянку процесу виготовлення продукції.

У розрізі торгівлі можливості програм 1С:Підприємство дозволяють управляти продажами, взаємовідносинами з клієнтами, контролювати рух грошових коштів, працювати з торговим обладнанням, формувати необхідну документацію. Також передбачена різна звітність як для подачі в контролюючі органи, так і для аналізу стану підприємства. З їх допомогою визначаються проблеми, і приймаються рішення про подальшу стратегію розвитку компанії.

Ще одна корисна опція для продуктивної діяльності – управління персоналом. Прикладні рішення дозволяють формувати графіки для співробітників, відстежувати їх виконання, оформляти прийом і звільнення працівників, лікарняні, відпускні, відрядні тощо. Крім того, передбачено навчання персоналу та управління мотивацією співробітників, що сприяє підвищенню їх продуктивності та позитивній атмосфері всередині колективу. У конфігураціях присутні необхідні інструменти для розрахунку заробітної плати, а також різних утримань.

Можливості програми 1С:Підприємство задовольнять також потреби спеціалізованих підприємств. Розроблені конфігурації спеціально для будівельних підприємств, вони дозволяють контролювати кожен етап робіт, формувати звітність для керівників, керуючих, інвесторів і т.д. Існують прикладні рішення для сільського господарства, логістики, інтернет-магазинів, закладів громадського харчування, фітнес-клубів, готелів, СПА і т.д. Детально ознайомитися з усіма галузевими системами можна у нас у даному розділі.

Можливості програми 1С:Підприємство сприяють підвищенню продуктивності Вашого бізнесу!

Розроблені на основі платформи 1С:Підприємство програмні продукти здатні задовольнити потреби будь-якого бізнесу. Функціонал кожної конфігурації спрямований на вирішення завдань підприємства, незалежно від виду діяльності. За допомогою систем компанія працює в рамках законодавства України, за рахунок чого уникає різних штрафів і витрат.

При необхідності команда фахівців Групи компаній А4 допрацює програмне забезпечення для його оптимального функціонування з урахуванням бізнес-процесів. Наша мета – підвищення продуктивності і прибутковості Вашого підприємства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит